Понеділок, 11 червня 2018 13:33

"Ціну на газ доведеться підвищувати"! СКІЛЬКИ МОЖНА???

Уже після звільнення колишній міністр фінансів Данилюк заявив: незалежно від того, хто буде очолювати це відомство, йому доведеться зіткнутися з виконанням шантажистської вимоги світових олігархів з МВФ - підвищити ціну на газ для населення!

Підвищення ціни на газ до рівня імпортного паритету було закладено в Меморандумі про співпрацю з Фондом. Причому рішення "газового питання" від України чекають в найближчі два тижні.

Уряд повинен працювати над газовим питанням і по тарифам. Після того, як буде виконано це рішення і це влаштує МВФ, то сюди прибуде місія фонду, оцінить ситуацію, ми домовимося з ними про наступну редакцію меморандуму.

За виконання цієї вимоги повністю відповідає Кабмін Гройсмана. При цьому, з квітня ніякі переговори з МВФ щодо газу не велися, оскільки першочерговим питанням було прийняття закону про Антикорупційне суді. Тепер же на перший план виходять ціни на газ.

За вже з'явилося витокам ЗМІ мова може йти майже про двократному збільшенні ціни на газ для населення і для підприємств теплокомуненерго - до рівня цін для промислових споживачів.

 Зараз для населення ціна на газ - 6,9 тисяч гривень, а для промисловості 11 тисяч гривень а тисячу кубометрів (осінь очікується, що вона може бути збільшена до 13-14 тисяч). Власне, ціну для населення передбачається дотягнути до рівня цін для промисловості.

"Якщо хочемо отримати транш МВФ, то доведеться підвищувати ціну на газ, тому що ця умова, записана в Меморандумі про співпрацю з МВФ. Простягнути під гаслом" всім справедливу єдину ціну ". Єдине що, можуть встановити два тарифу, пільговий і не пільговий . Грубо кажучи, визначать якийсь обсяг кубометрів, для якого пільгова ціна. для всіх інших - єдина. З іншого боку, час передвиборчий і я не думаю, що влада буде готова якраз перед виборами збільшити майже в два рази платіжки для населення. напевно спробують як -то відстрочити це рішення ", - говорить глава Українського аналітичного центру, економіст Олександр Охріменко.

Все може сприйматися  з розумінням, як би ЄВРОПЕЙСЬКІ ціни на тарифи ЖКГ, супроводжувалися рівнем ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЗАРПЛАТ і ПЕНСІЙ ... !!!

Переглядів 306
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?