П'ятниця, 08 червня 2018 12:49

Система субсидій від Гройсмана "по-новому"?

Прем'єр-міністр України заявив, що зміни в системі субсидій спрямовані на боротьбу із зловживаннями та посиленням адресності допомоги. Вірите?

Зміни в системі субсидій, введені після завершення опалювального сезону, спрямовані на протидію наявним зловживанням з боку споживачів та на посилення адресності допомоги тим, хто в ньому дійсно потребує .

Прем'єр підкреслив, що потрібно зробити так, щоб за тих людей, які не мали можливості заплатити за комунальні послуги, платили державу.

В той же час, сьогодні відбувається багато випадків зловживань: люди дозволяють собі великі покупки та витрати. А це несправедливо. В новий отеплений сезон ми входимо нормально і справедливо.

Крім того, доходи від оренди майна, зокрема, від здачі в оренду квартир, тепер обов'язково будуть також вказані в деклараціях про доходи - у новій графі "інші доходи".

Также по новим правилам субсидія скасовується, якщо площа квартири перевищує 120 кв. метрів, а дома - 200 кв. м, крім дитячих будинків сімейного типу і прийомних сімей. Власники такого житлового фонду будуть платити послуги в повному обсязі.

Людям працездатного  віку, які претендують на субсидії, але не зареєстровані як безробітні, тому що в дійсності вони працюють без оформлення в Україні або за кордоном, органи соцзахисту будуть автоматом вважати дохід три життєвих мінімуму - 5286 гривень.

З метою стимулювання енергозбереження з 1 травня 2018 року соціальна норма на газове опалення буде приблизуватися до реальних обсягів споживання та складати 4,5 м3 на 1 м2 площі, електроопалення - 30 кВт / год на 1 м2 площі. При призначенні субсидії на надмірно високу площу житла норма може бути збільшена не більше ніж на 30%.

Уряд  также проведе преміювання  домохозяйств за економію ресурсів за підсумками цього опалювального сезону. Так як і в минулому році, під монетизацію підпадають заощаджені домогосподарствами 150 кВт електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу. У грошовій еквіваленті це майже 700 гривень. Субсидиантам, які економічно використовують ресурси, треба так само - до 1 вересня - подати заяву в місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якого буде здійснюватися виплата грошової винагороди за енергоефективність.

В той же час уряд Гройсмана ЩОРОКУ сприяє підвищенню комунальних тарифів! А з наступного місяця до того ж буде запроваджена незрозуміла АБОНПЛАТА для населення у сфері ЖКГ!

То це ТАКІ його "покращення"?

З ТАКИМ прадідом - й не дивно! Замашки такі самі! ОДИН ІЗ КЕРІВНИКІВ СУЧАСНОГО ГЕНОЦИДУ УКРАЇНЦІВ!

Замість того, щоб стимулювати економіку України та населення більше заробляти, Гройсман стимулює людей думати, чи отримають вони його субсидії чи ні...

Переглядів 347
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?