Середа, 02 травня 2018 17:06

В уряді обговорюють питання збільшення тарифів на газ! ЩО, ЗНОВУ???

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що наразі йде діалог щодо підвищення тарифів на газ!!!

Та він при здоровому глузді??? Чи Коболєву мало зарплати???

Він зазначив, що оскільки ціна на природній газ зросла,  то Міжнародний валютний фонд наполягає на тому, щоб в Україні був ОДИН тариф  і для промисловості, і для населення!!! Гройсман, і це нормально???

"Я минулого року пообіцяв, що ціна в цьому опалювальному сезоні змінюватися не буде, і я своє слово дотримав. Зараз ми поки що в діалозі щодо подальших рішень", - сказав Гройсман. 

Однак світові олігархи-капіталісти із МВФ думають інакше і ведуть шантаж світового рівня!!!

 

За його словами, наразі прораховується можливісь компенсацій для громадян, які  не можуть платити ринкову ціну на газ.

"Оці всі балачки, що газ в Україні коштує 2, 3 тис. – це все безглуздя. Як може коштувати газ 3 тис. грн, якщо його ціна на європейських хабах зараз в середньому 250 доларів?! Людей просто дурять", - заявив прем'єр.

Він додав, що в Україні багато років крали сотні мільйонів і мільярдів доларів під виглядом "дешевого газу для людей".

Раніше повідомлялося, що координаційна рада з питань проведення реформ в паливно-енергетичному комплексі в найближчі кілька тижнів розгляне питання тарифоутворення на газ.

У березні 2018 року Кабінет міністрів продовжив спецзобов'язання "Нафтогазу" на продаж газу населенню, а також залишив незмінним тариф до червня 2018 року.

Ціна на газ для населення становить 4942 грн за тисячу кубометрів, а з урахуванням податку на додану вартість і зборів, що включають транспортування, - 6958 грн за тисячу кубометрів.

Підвищення цін на газ вимагає постанова Кабінету міністрів № 187 від 22 березня 2017 року, розроблена Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

Так, відповідно до документу, вона розраховується на базі імпортного паритету (середня ціна імпортного газу за певний період — ЕП).

Уряд повинен був опублікувати цей показник ще 1 липня 2017 року. Замість цього 26 вересня 2017 року Кабмін протокольним рішенням відклав дату публікації на невизначений термін.

Відстрочити оприлюднення ціни вирішили до узгодження механізму її визначення з МВФ та Європейським енергетичним співтовариством. До публікації рішення ціна залишиться на поточному рівні — 4,942 тис грн за тисячу кубометрів без ПДВ.

За методикою, яка діє в даний момент, якщо за підсумками року є відхилення "плюс/мінус" 10%, ціна на наступний опалювальний сезон повинна переглядатися.

Переглядів 336
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?