Четвер, 05 квітня 2018 16:13

Українці готуються судитися через нові правила нарахування комуналки!

Українців обурили зміни, яких може зазнати система формування рахунків за комуналку!..

Суть нововведення полягає в тому, що нараховувати платіжки будуть по будинковим, а не квартирних лічильниках. Закон передбачає, що комунальна послуга надається на весь будинок, тому і платити потрібно за всю кількість води і тепла, яке потрапило в багатоповерхівку.

Так, наприклад в будинку на 20 квартир у кожного мешканця встановлений лічильник на гарячу воду в квартирі і, згідно з новим законом, встановили будинковий лічильник на воду.

У кожній квартирі лічильник намотав по 4 кубометри води.

До закону за ці 4 куба і довелося б заплатити кожному. Але якщо після вступу закону в силу виявиться, що будинковий лічильник на воду показав 100 кубометрів, а сума показань 20 квартирних лічильників – 80 кубометрів, за «зайві» 20 кубів доведеться платити всім. Тобто в платіжках замість 4 кубів буде вказано 5. До слова, в середньому один кубометр води обходиться в 60-80 грн (залежно від постачальника і регіону).

Як свідчать коментарі, українці не згодні з такою системою!!!

«Групова відповідальність – повернення до совдепії», «Труби в підвалах нехай відремонтують. Розумники!», «Долбодятли, може, за всіх і кредити гасити будемо», “Хто придумав, той нехай і платить. Може, оптом. За всі будинки України. Як платила так і буду платити. По квартирному лічильнику. За таку якість взагалі повинні доплачувати людям», «без субсидії, доведеться платити і за жлобів з субсидією…. “мудре” рішення шизофреніків-реформаторів», – йдеться в коментарі.

Також деякі вже готуються йти в суд у разі прийняття таких змін.

«По факту про таке вони можуть тільки мріяти бо це порушує і КУ і ряд інших законів (споживач має право неоплачувати не надані або неякісні товари/послуги). Жоден суд на їх сторону не пристане, а позовів буде тьма.

Лічильники сертифіковані, то про які магніти байки. А те, що з їх дирявих труб витікає, їх проблеми. Платив і буду платити виключно за показниками квартирного лічильника», – зазначають українці.

Переглядів 510
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?