Субота, 06 січня 2018 12:41

Газовий бунт на Полтавщині, а скоро - по всій Україні!..

4 січня селу Розсошенці на Полтавщині за борги в 2,5 мільйона гривень НАК "Нафтогаз" відключив подачу газу. В результаті без тепла залишилися 36 будинків, дитячий сад "Зірочка", медична амбулаторія, територіальний центр здоров'я...

 

Але жителі Розсошенці не стали звертатися до влади в письмовому вигляді, а просто прийшли на комунальне підприємство, що подає тепло, зірвали пломби з газової труби і відновили подачу газу - не спитавши згоди "Полтавагазу" і НАК.

Про це повідомив керівник підприємства Олександр Роман, попередивши, що в даний час котельні працюють, але в будь-який момент може приїхати служба "Полтавагаз" і знову перекрити подачу газу. Детальніше про ситуацію на своїй сторінці в Facebook написала політичний експерт Олена Дьяченко.

У нинішніх представників влади немає державного мислення, а те, що відбувається сприймається як піратство: "крадемо і тікаємо, ми тут проїздом", впевнена вона:

"Скоро по всій країні. Селу Розсошенці на Полтавщині за борги в 2,5 млн грн Нафтогаз відключив подачу газу. Без тепла залишилися 36 будинків, дитсадок, амбулаторія, медцентр і щось ще. Жителі села днями прийшли на комунальне підприємство, що подає тепло, зірвали пломби з газової труби і відновили подачу тепла. Не спитавши згоди "Полтавагазу" і НАК ", - зазначила Дьяченко.

Масштаби можливої ​​катастрофи по всій країні очевидні для всіх, продовжує експерт, крім "європейських реформаторських начальницьких страусів, які не бажають їх бачити - поточна влада до 2014 року працювала переважно в обслузі, досвіду управління хоч чим-небудь у них нуль, про державне мислення мови немає взагалі, а несподіване накат бюджетне бабло сприймають як пірати або мародери: не до рефлексій з таким дрібницям, тирім і звалюємо, ми тут проїздом ".

Переглядів 8337
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?