Понеділок, 20 листопада 2017 14:50

"Я за світло не можу заплатити!" - актор Горбунов

Актор театру і кіно Олексій Горбунов зізнався, що не може заплатити за світло за новими тарифами...

Бо "живемо по-новому"!!! Як робить для усіх нас Гройсман та Порошенко!!!

Обурення постійним зростанням цін висловив в інтерв'ю одій з інформагенцій. Він також вважає, що до влади в Україні повинні прийти молоді люди:

"Поставте 20 чоловік тридцятирічних в уряд, яких виберемо ми. Вони перевернуть через три місяці країну. Я в цьому абсолютно впевнений. А пенсіонерів у бік. Судити їх треба. Всі це прекрасно бачать і знають. Ми ж знаємо, в яких машинах вони продовжують їздити. Квартири продовжують купувати. Я за світло не можу заплатити! Я, народний артист України, а не можу заплатити за світло. А що говорити тоді про простих людей? Як вони виживають?", - сказав Горбунов.

З 1 березня подорожчала електроенергія для населення. Це п'ятий етап зростання тарифів. До 100 кВт необхідно платити 0,90 грн замість 0,714 грн. Від 100 кВт електроенергія коштує 1,68 грн. 70% споживачів тепер платитимуть за світло за максимальним тарифом.

Олексій Горбунов запропонував чиновникам від культури зняти кіно про Україну, "бо на нас в Європі дивляться, як на село". Справжню країну та її людей не показують у фільмах на ТБ.

Переглядів 573
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?