Середа, 09 серпня 2017 17:15

З 1 січня 2018 у Вінниці хочуть підняти тарифи на воду. 18 серпня Вінницяводоканал запрошує людей до обговорення...

Ціни все зростають, а вінникькі комунальники "звіріють" собі далі: з 18 серпня 2017 року по Вінниці вони запроваджують у дію нові тарифи на послуги з вивезення рідких побутових відходів! Крім того, вони розробили проекти розрахунків нових тарифів на воду на 2018 року...

Виконавчий комітет Вінницької міської ради  27 липня 2017 року затвердив рішення № 1691 "Про встановлення тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів, що надаються підприємством "Вінницяоблводоканал".

Вже з 18 серпня будуть діяти наступні нові тарифи:

На послуги з вивезення 1 м куб. рідких побутових відходів :

-для населення - 86,34 грн за 1 м куб. з урахуванням ПДВ;

-для бюджетних установ - 94,97 грн за 1 м куб. з урахуванням ПДВ;

-для інших споживачів - 94,97 грн за 1 м куб. з урахуванням ПДВ.

Крім того, "Вінницяоблводоканал" розробив проекти розрахунків тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік і запрошує вінничан до обговорення цих "проектів".

Обговорення заплановане на п'ятницю, 18 серпня, на 14:00. Зустріч відбудеться в актовій залі адмінприміщення "Вінницяоблводоканал" за адресою вул. Київська, 173.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з моменту опублікування документу на адреси:

для пропозицій та зауважень стосовно встановлення тарифів на 2018 рік: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

для пропозицій та зауважень стосовно схвалення інвестиційної програми на 2018 рік: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Те, що вода цього підприємства - давно вже сумнівної якості, їх керівництво явно не турбує, а Вінницьку мерію - тим більше! Доказом вкрай низької якості цього водо-продукту є нещодавно проведена громадська публічна експертиза.

Втім, є надія, що громада Вінниці з цими "ноу-хау" Водоканалу ще посперечається й просто так підвищувати тарифи не дасть...

Переглядів 6937
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00