Четвер, 04 січня 2018 17:17

У процесорах Intel та інших виробників знайшли "шпарину" для хакерів

У процесорах Intel та інших виробників чіпів виявили уразливість, яка може дати змогу хакерам отримувати доступ до даних з пам'яті на пристроях.

Про це повідомляє CBC News.

«Технологія проектування, що використовується в чіпах від Intel, ARM та інших, може дати змогу хакерам отримувати доступ до даних з пам'яті на вашому пристрої», - йдеться у повідомленні.

Виявлена уразливість може дозволити хакерам отримати доступ до паролів, ключів шифрування або конфіденційної інформації, відкритої в додатках.

Як наголосили в Intel, проблема не в їх продукті або продукті інших компаній, а в загальному дизайні, який впливає на більшість сучасних чіпів.

Компанії Intel і ARM також заявили, що почали співпрацювати для якнайшвидшого усунення неполадки. Вони також планують розробити нову архітектуру чіпів для запобігання подібним уразливостям. 

Акцентується увага, що виправлення для Intel можуть сповільнити роботу деяких пристроїв на 30%. Однак експерти компанії вважають, що сповільнення не перевищить 2%, і більшість користувачів не помітять значних змін.

Переглядів 487
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?