Середа, 23 серпня 2017 12:07

ВІДЕО унікального повного сонячного затемнення! Світ завмер, побачивши цього явища!

Сонячне затемнення - астрономічне явище, яке полягає в тому, що Місяць закриває (затьмарює) повністю або частково Сонце від спостерігача на Землі.

Сонячне затемнення можливо тільки в молодика, коли сторона Місяця, звернена до Землі, не освітлена, і сама Місяць не видно , повідомляє  justfun.su

Найтриваліше в історії повне затемнення Сонця пройшло в понеділок, 21 серпня 2017 році.

Сонячне затемнення почалося близько 10 ранку за часом Тихоокеанського узбережжя США на заході штату Орегон, в місті Салем, і просунулося на південний схід через 12 американських штатів в Чарльстон (Південна Кароліна).

Його вже назвали Великим американським затемненням, і самим комерційним затемненням в історії - в США навколо цього явища піднявся небувалий ажіотаж, і заповзятливий американці не погано заробили на спеціальних окулярах, в яких можна спостерігати затемнення, сувенірах, тв-трансляції, туризмі та інше.

 

Серпневе затемнення сонця закриває «коридор затемнень», що почався з місячного - 7 серпня. На думку астрологів, цей період є дуже несприятливим для нових починань. Тиждень до і після 21 серпня можуть стати знаменними і доленосними в житті людини. В цей час не рекомендується призначати важливі зустрічі, проводити переговори, відправлятися в дорогу. У період затемнення емоційний фон більшості людей нестабільний, може бути присутнім роздратування, незадоволеність собою і оточуючими. Тому варто уникати переживань, не допускати конфліктних ситуацій, суперечок ..

Що ж, треба визнати, що видовище дійсно захоплююче. В якусь мить ставати не по собі ... У будь-якому випадку, це повинен побачити кожен!

Переглядів 665
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?