Четвер, 27 липня 2017 12:05

Як змінилося наше життя всього за 10 років

Події, музика, телефони і аксесуари - як змінилося наше повсякденне життя за ці 10 років.

Цікаві приклади прогресивних змін наводить rbc.ua

перший айфон

У січні 2007 виходить перший айфон, духовний лідер Apple Стів Джобс живий, презентації цього смартфона ще ніхто не чекає затамувавши подих, а під магазинами не шикуються кілометрові черги. Хто тоді міг подумати, що через 10 років айфон перетвориться в "must have", а торгова марка - стане культовою релігією.

Курс долара

Фраза "долар по п'ять" - острівець стабільності з минулого, за якої всі так нудьгують. Які б події не відбувалися, долар в обмінниках незмінно коштував п'ять. Зараз же передбачити курс долара не можуть навіть самі досвідчені фінансисти. А доларом по 30 або 40 в наш час вже нікого і не здивуєш.

месенджери

У 2007 навряд чи хтось задавався питанням, куди писати людині в мережі? "Аська", як її ласкаво називали користувачі, була на всі випадки життя. Вона володіла характерним звуком, коли приходило повідомлення і цілим набором смайлів, що тоді було в дивину. Пройде 10 років, вибір месенджерів буде просто зашкалювати, а людина цілодобово знаходиться в мережі.

Навушники

10 років тому побачити людину в громадському транспорті або йде по вулиці в навушниках було не так вже й легко. У той час, люди віддавали перевагу "камерному" прослуховування музики: за допомогою музичних центрів або з колонок комп'ютера вдома. Зараз ми не розлучаємося з навушниками буквально ні на секунду.

Первые зажигательные хиты

10 лет назад все дискотеки будоражили строчки “Как ты не крути, нам не по пути, мы с тобой не пара, прости”. Только появились Потап и Настя, звучавшие из всех колонок страны. 10 лет позади и на смену гламурным песням и сексуальным девушкам пришли парни в черных панамах и балаклавах.

Ютуб ще далеко не популярний

 

У 2007 ця платформа тільки набирала обертів, а людей знімають все підряд на камеру можна було побачити тільки на весіллях або інших великих урочистостях. Минуло 10 років: Ютуб - одна з найпопулярніших майданчиків в мережі, а ютубери заробляють десятки тисяч доларів і є кумирами молоді.

Відео записували на диски

 

Це зараз захотів подивитися відео - включив Ютуб. Щоб 10 років тому подивитися улюблені відеокліпи або що-небудь ще, у нас було два варіанти: перший - чекати їх по телевізору; другий - записати на диск у того, хто їх вже завантажив з мережі. Звичайно ж, ми вибирали другий варіант. Таким чином, будинки складалася ціла колекція з дисків, які ми дбайливо зберігали, щоб при нагоді показати гостям, ну або подивитися самому.

Мессі в футбольних симуляторах

Це зараз Володимир Кличко поступився в двох боях поспіль Тайсону Ф'юрі і Ентоні Джошуа, а старший брат - Віталій, займається містобудуванням нашої столиці і його все частіше згадують за безглузді фрази під час інтерв'ю, а не за спортивні досягнення. Але ще якісь 10 років тому ці два брата були справжньою грозою в світі боксу і лякали суперників тільки одним своїм ім'ям.

Брати Клички володіють усіма поясами

Це зараз Володимир Кличко поступився в двох боях поспіль Тайсону Ф'юрі і Ентоні Джошуа, а старший брат - Віталій, займається містобудуванням нашої столиці і його все частіше згадують за безглузді фрази під час інтерв'ю, а не за спортивні досягнення. Але ще якісь 10 років тому ці два брата були справжньою грозою в світі боксу і лякали суперників тільки одним своїм ім'ям.

Україна готується прийняти ЄВРО-2012

 

У 2007 році Україна спільно з Польщею виграла право на проведення ЄВРО-2012. Значимість цієї події для всієї країни складно переоцінити, а сам футбольне свято українці будуть з трепетом згадувати ще довгі роки. Пройде всього 10 років, а ми знову доводимо, що гідні організовувати футбольні події міжнародного масштабу. У 2018 Київ готується прийняти фінал Ліги чемпіонів.

Емо і готи

 

10 років тому яскраві субкультури були в новинку. Рожеві чубчика, яскрава косметика і грим, а також виключно чорний колір одягу - сильно виділялися на тлі нашого звичайного життя. Правда, як емо і готи прийшли з нізвідки, так і повернулися в небуття ... ну або подорослішали. Сьогодні вже ніхто не звертає увагу на відмінності в стилі моди і одязі: підкачувати ти джинси, одягаєшся, як модний дроворуб або куриш електронну сигарету - все одно. 

 

 

Переглядів 551
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?