Середа, 07 серпня 2019 12:18

ВСІ ЕЛЕКТРОЛІЧИЛЬНИКИ, ЯКІ МИ ПЕРЕВІРЯЛИ, ЗАВИЩУВАЛИ ПОКАЗНИКИ РІВНО ВДВІЧІ !!!

Вчені-активісти випадково помітили, що домашній електролічильник ЧОМУСЬ завищує показники рівно в 2 рази!!! ВОНИ ВИЯВИЛИСЬ НАЛАШТОВАНІ НА РЕЖИМ ПОДВІЙНОГО ТАРИФУ!!!

Як таке можливо??? А через неправильний підрахунок електронних імпульсів! Всі лічильники, які ми перевіряли, працювали в режимі подвійного тарифу! Тобто енегропостачальні компанії нас відверто намахують! І не лише на завищених тарифах, але й так! Як перевірити свій? Читайте...

На фото показаний звичайний електролічильник, подивіться на виділене в зеленій рамці.

Ці цифри означають, що в даному лічильнику 1 кіловат * година набігає через кожні 3200 імпульсів, які відображає світлодіод А. Ці електронні імпульси рахують механічні коліщатка лічильника. Кожен три тисячі двохсотий імпульс відраховує кіловат * год.

Але такий лічильник з облудними встановленими даними може налічувати кіловат * годину не за належних 3200, а за 1600 імпульсів. Тобто, в два рази швидше мотає.

Щоб перевірити свій лічильник, зовсім не обов’язково сидіти біля нього і рахувати всі 3200 імпульсів.

Правий «сегмент» приладу показує не кіловати, а соті частки кіловата. Цей «сегмент» розділений на 100 частин. Кожні підраховані 1 / 100kW відзначаються клацанням і коліщатко прокручується на одну поділку. Тобто, наш лічильник повинен клацати кожні 3200/100 = 32 імпульси (моргання світлодіода), ваш – А / 100 імпульсу.

Якщо лічильник налаштований неправильно, він буде клацати частіше – у нас кожні 16 імпульсів замість 32. Тобто, основне завдання – перевірка відповідності заявленого виробником приладу кількості імпульсів кожній кіловат * годині з реальним числом імпульсів, шляхом підрахунку і підтвердження (або спростування), що за А / 100 імпульсів дійсно набігає 0.01 кіловат.

Ми, до речі, встановили, що наш лічильник завищує рівно в два рази. А ваш?

Люди, із цим нахібаловом треба щось робити!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.tochkazoru.pp.ua/vsi-lichilniki-yaki-mi-pereviryali-viyavilisya-nalashtovanimi-na-rezhim-podviynogo-tarifu-a-vi-sviy-perevipyali/?fbclid=IwAR1BosRuv1zGyC6RU1YEX0xm1uoKIFQ1B7U8hJ4U3BWmsfi06htLwcZlrtQ

Переглядів 422
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?