П'ятниця, 03 серпня 2018 13:01

ДБР: Комісія вибрала перших 75 слідчих

Ще одна штучна й незрозуміла структура, створення якої нав'язане Україні "закордонними партнерами", рветься на барикаду боротьби з корупціонерами!

Внутрішня конкурсна комісія Державного бюро розслідувань визначила 75 переможців на посади слідчих у ДБР.

Про це заявив директор ДБР Роман Труба в інтерв'ю: "31 липня комісія визначила 75 переможців на посади слідчих. Це ті кандидати, які працюють слідчими в прокуратурі та інших правоохоронних органах", - розповів Труба.

Директор ДБР підкреслив, що всі ці кандидати повинні пройти спецперевірку, як і претенденти на керівні посади в бюро.

 "Всього ми оголосили конкурс на 152 посади слідчих центрального апарату і на 231 посаду - для семи територіальних управлінь. Тобто, на 383 посади", - уточнив він.

За його словами, закон чітко встановив квоти для слідчих ДБР: 51% не повинні працювати слідчими правоохоронних органів протягом останнього року, 49% - це діючі слідчі прокуратури та інших правоохоронних органів.

На засіданні 18 липня конкурсна комісія відібрала 27 кандидатів на керівні посади Державного бюро розслідувань.

За словами директора бюро Романа Труби, на переможців конкурсу до ДБР чекаєще одна перевірка.

Раніше в розпорядження УП потрапив список із 15 заздалегідь затверджених кандидатів на керівні посади ДБР, нардеп Сергій Лещенко назвав ще 6 нових прізвищ.

Результати відкритого голосування комісії підтвердили призначення більше половини посадовців зі списку, опублікованого УП.

Станом на кінець червня на близько 700 посад, створення яких передбачено у Державному бюро розслідувань, заяви подали більше 5 тисяч кандидатів...

Ну, клята корупція, начувайся! Може...

Переглядів 292
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?