П'ятниця, 03 серпня 2018 12:49

Порошенко призначив головою столичного управління СБУ нелюстрованого прокурора Олега Валендюка!

Президент Петро Порошенко явно порушує Закон про люстрацію, бо доручив звільнити Сергія Семочка з посади начальника головного управління Служби безпеки України в Києві та Київській області та призначити замість нього Олега Валендюка!

Він що, неграмотний? Чи робить такі призначення за гроші?

Про це повідомляється у відповідних указах президента - №223/2018 про звільнення Семочка та №226/2018 про призначення Валендюка.

Крім того, іншим указом №225/2018, Порошенко призначив Семочка першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки України.

Усі ці укази датовані 31 липня 2018.

 З травня Семочко очолював управління СБУ в Києві та Київській області.

16 грудня 2017 року біля Адміністрації президента до об’єктиву програми "Схеми" потрапив колишній виконувач обов’язків прокурора Києва Олег Валендюк. На момент зйомок він був першим заступником прокурора Автономної Республіки Крим.

За п’ять днів Валендюк знову прийшов на Банкову, а через два тижні – 3 січня 2017 року – його призначили заступником начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення діяльності керівництва департаменту забезпечення діяльності керівництва Генпрокуратури.

Раніше "Схеми" повідомляли, як у розпал протистояння на Майдані Валендюк отримав нагороду від тодішнього генпрокурора Віктора Пшонки.

За день до розстрілу Небесної сотні йому призначили грошову премію "за активну участь у вирішенні нагальних питань прокурорської діяльності в умовах складної ситуації, яка виникла в Україні у зв'язку з масовими акціями протесту".

Валендюк відомий тим, що уникнув люстрації після Революції гідності завдяки судовому рішенню Окружного адміністративного суду.

Переглядів 232
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?