Четвер, 17 травня 2018 10:34

Парламентський комітет не підтримав антикорупційну стратегію НАЗК!

Комітет з питань запобігання і протидії корупції ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді повернути на доопрацювання проект Антикорупційної стратегії на 2018–2020 роки.

Про це повідомляє прес-служба Національного агентства з протидії корупції.

Зазначається, що проект стратегії був розглянутий на комітеті у середу, 16 травня.

У відомстві наголосили, що проект готувався з урахуванням думки Громадської ради при НАЗК та представників громадського суспільства, серед яких Центр політико-правових реформ, Антикорупційний штаб, Фундація "Відкрите суспільство", а також експертів Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні  та Програми розвитку ООН в Україні.

 Згодом підготовлений НАЗК проект Антикорупційної стратегії в цілому підтримали представники урядово-громадської ініціативи "Разом проти корупції".

"Таким чином, на розгляд Верховної Ради України надійшов консолідований проект Антикорупційної стратегії, що був підготовлений з урахуванням громадської думки та експертних пропозицій міжнародних партнерів", - йдеться у повідомленні.

У НАЗК заявили, що за відсутності належної підтримки парламентським Комітетом проекту Антикорупційної стратегії на 2018–2020 роки Україна може залишитися без програмного документа у сфері запобігання та протидії корупції на наступні роки, оскільки строк дії попередньої стратегії завершився ще в 2017 році.

Переглядів 209
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?