Вівторок, 10 квітня 2018 16:05

ЩО ЗНАЙШЛИ В КВАРТИРІ ХАБАРНИКА-НАЧАЛЬНИКА ПОЛІЦІЇ? Це ШОК!

Раніше його заступника спіймали на отриманні хабара...

У начальника Шосткинського відділу поліції під час обшуку виявили $21,5 тис., золото, вогнепальну і холодну зброю, значна кількість патронів і прапор Російської Федерації. Про це повідомила прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган у Facebook.

У зв’язку з викриттям заступника начальника Шосткинського відділу поліції при отриманні хабара в сумі 7 тис. грн, з метою виявлення інших співробітників поліції, причетних до злочину, прокуратурою Сумської області спільно з Управлінням внутрішньої безпеки в Сумській області був проведений обшук в кабінеті і в будинку начальника міського відділу поліції.

«Під час проведення слідчих дій у будинку керівника виявлено та вилучено вогнепальну зброю, значна кількість патронів, ножі, штыкножи і прапор Російської Федерації. У кабінеті міліціонера, який має спеціальне звання полковника поліції, виявлено та вилучено $21,5 тис., 150 євро, золоті злитки, ювелірні вироби і колекцію монет», – повідомила Сарган.

В даний час розпочато досудове розслідування по встановленню походження знайдених цінностей. Зазначені відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 368-2 (незаконне збагачення) і ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації)

Переглядів 236
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00