Четвер, 04 січня 2018 16:56

НАЗК назвало ТОП-6 корупційних ризиків для влади

У Національному агентстві з питань запобігання корупції затвердили доповнення до Методичних рекомендацій щодо підготовки антикорупційних програм органів влади.

В доповненні визначені типові корупційні ризики у діяльності органів влади, а також приклади заходів щодо їх усунення або мінімізації, повідомляє прес-служба відомства.

"До корупціогенних сфер діяльності органів влади віднесено, зокрема, функції з проведення публічних закупівель, надання адміністративних послуг,  управління персоналом, управління фінансовими та матеріальними ресурсами, юридичного забезпечення, організації роботи щодо запобігання та виявлення корупції", - йдеться у повідомленні.

Вказані доповнення були розроблені на основі результатів аналізу антикорупційних програм органів влади, які надходили на погодження протягом 2017 року, та пропозицій, наданих до програм Національним агентством.

У НАЗК, наведені приклади корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення або мінімізації можуть бути використанні під час проведення оцінки корупційних ризиків в діяльності органів влади, з урахуванням їх адаптації до специфіки діяльності органу.

Переглядів 352
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?