Четвер, 04 січня 2018 11:16

Нинішня українська влада закінчить в американській в'язниці! - Ігор Бойко

Американський інвестор Ігор Бойко прогнозує президенту Петру Порошенко і його оточенню долю панамського диктатора Мануеля Нор'єги.

Таке переконання бізнесмен висловив на своїй сторінці в Facebook

«Нинішня українська влада закінчить свій шлях так само, як і Норьега - в американській в'язниці. Панамського диктатора зловили американські військові, доставили в США, і американський суд засудив його на 30 років. В першу чергу його звинувачували у вимаганні, знищення політичних конкурентів і рекеті. І вже в другу - в торгівлі наркотиками.

Свого часу панамський диктатор також отримував гроші на проведення реформ в Панамі. А замість цього просто крав ці гроші і займався вимаганням. Вам це нікого не нагадує? »- риторично запитує Бойко.

 
Громадянин США переконаний, що Штати ніколи не прощають, «коли їхні гроші цинічно крадуть».

На його думку, Порошенко, який очолює корупцію і рейдерство в країні і допускає розкрадання фінансової і військової допомоги США, має всі шанси повторити долю панамського генерала.

Ігор Бойко вказує на причини особливої ​​уваги до Онищенко та його записам з боку ФБР і ЦРУ. Гроші, які розкрадаються в Україні, обов'язково проходять через американські кореспондентські рахунки. У такому випадку вважається, що злочин скоєно на території США. Саме так було з Лазаренком, нагадує інвестор.

За його словами, над справою українських чиновників вже почали працювати слідчі органи Сполучених Штатів.

Нагадаємо, раніше Ігор Бойко, який є власником Житомирської кондитерської фабрики, заявив, що влада знищує бізнес в країні.

Переглядів 266
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00