Понеділок, 14 серпня 2017 11:29

Пашинський та його "таваріщі" піддали воїнів ЗСУ смертельній небезпеці!

Пашинський знову у центрі нового корупційного скандалу: він разом із подільниками бронетанкового заводу наживалися на виготовленні бракованої бронетехніки, піддаючи солдат ВСУ смертельної небезпеки.

Про це в своїй статті пише Дмитро Менделєєв...

Хвалені Пашинським бронетранспортери зроблені з заліза яке не витримують навіть удару кувалдою, не те щоб ворожого сучасного озброєння.

«Ці« кулібіни »використовували для виготовлення корпусів БТР сталь не призначена для пулестойкости, яка не була передбачена конструкторською документацією», - вказує автор.

При цьому, з листа гендиректора ДК «Укроборонпром» Романа Романова на ім'я президента від 27.06.2017, присвяченого взаємодії між держконцерном і Міноборони, слід, що «Укроборонпром» вимагає від військового відомства не застосовувати на випробуваннях бронестойкости бронетранспортерів боєприпаси з посиленими енергетичними характеристиками.

Як стало відомо нашому виданню, замовлення на дані бронетранспортери лобіював глава комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський.

Наші джерела кажуть, що Сергій Пашинський добре обізнаний про бракованих БТРах і брав участь у відмиванні грошей на даному гос.заказ.

Таким чином, піддаючи солдат ВСУ смертельної небезпеки, Сергій Пашинський з подільниками поділили близько 26 мільйонів гривень.

Переглядів 275
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?