Понеділок, 12 серпня 2019 11:47

Петиція до Президента про скасування держфінансування партій набрала необхідні 25 тисяч! ЩО вирішить Зеленський?

Україна ОФІЦІЙНО - найбідніша країна Європи!!! 6-й рік триває неоголошена війна з РФ! У неї захмарні зовнішні борги, які вже поставили її на грань технічного дефолту! У тисяч мешканців, які працюють в бюджетній сфері - просто мізерні зарплати! У значної кількості пенсіонерів такі ж пенсії!

А партії-ненажери, які й так не бідні, отримають МІЛЬЙОНИ!!! Тому громадські активісти з усієї України створили та активно поширювали ць Петизію-звернення до нового Президента України...

Серед партій, які мають отримати народні мільйони - партії мільйонерів Порошенка і Гройсмана! А також проросійські сепаратистські типу "Оппоблоку", "За життя" і Шарія! ЗА ЩО ЇМ ДАВАТИ НАРОДНІ ГРОШІ???

А Національне агентство з питань запобігання корупції підтримало та ухвалило рішення про державне фінансування статутної  діяльності шести партій у IІІ кварталі 2019 року!!! ЯКЕ воно тоді "національне"??? Про це пише прес-служба НАЗК.

Зокрема, бюджетне мільйонне фінансування отримають: 

"Народний фронт" — 36 363 350,00 гривень; 

"Європейська солідарність" — 35 841 525,00 гривень; 

"Радикальна партія Олега Ляшка" — 12 231 425,00 гривень; 

"ВО "Батьківщина" — 9 329 475,00 гривень; 

"Об’єднання "Самопоміч" — отримає 32 164 600,00 гривень, з яких  14 142 012,50 гривень — це кошти за дотримання передбаченого законодавством гендерного принципу.

"Опозиційний блок" у ІІІ кварталі цього року отримає кошти, виділені з держбюджету у розмірі 50% (за ІІ та ІІІ квартали) загального розміру щорічного державного фінансування для політичної партії –  30 979 450,00 грн. 

За даними НАБУ, у  ІІ кварталі 2019 року кошти партії не перераховувались через з’ясування обставин та усунення  причин, які стали підставою для тимчасової відмови у фінансуванні (розгляд справи у суді - ред.).

Раніше право на фінансування отримали партії, які на парламентських виборах в 2014 році набрали не менше 5% голосів виборців, з цього року фінансуватися будуть всі партії, які отримали не менше 2% голосів виборців.

А для політичних партій, які на позачергових парламентських виборах отримали не менше 2% голосів виборців та вперше матимуть право на державне фінансування, на додаткову  умову для надання державного фінансування! Серед них партія Гройсмана і російського підбріхувача Шарія!!!

Щорічне державне фінансування статутної діяльності політичних партій  буде надаватися партіям за умови внесення змін до статутів, зокрема, внесення відомостей про джерела матеріальної та фінансової підтримки політпартії, її місцевих організацій та порядок здійснення витрат політичної партії.

ОТЖЕ, ДЛЯ нового Президента України Володимира Зеленського, який піарить себе та своїх колег як "слуг народу" - ЦЕ НАРОДНА ПЕРЕВІРКА! ЕКЗАМЕН! А от чи складе він його? Тоді Народ і побачить, ХТО він...

ЦВК розповіла "Слузі народу" про подвійне громадянство кандидатів! А ті звільнили...

Нагадаємо:

  • 8 жовтня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запобігання і протидії політичній корупції (№2123а), який встановив державне фінансування політичних партій з 1 липня 2016 року.
  • У 2019 році Нацагентство з питань запобігання корупції має розподілити між парламентськими політичними партіями 565,7 мільйонів гривень!!!! ЗА ЩО???
Переглядів 529
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?