Середа, 07 серпня 2019 23:03

Депутатів Верховної Ради 8 скликання викликали в ДБР щодо "захоплення державної влади" Порошенком і Гройсманом!

Депутатів Верховної Ради 8 скликання викликали на допити до Держбюро розслідувань у зв’язку зі зверненням депутатів проросійського Оппоблоку (шлакоблоку!) про "захоплення державної влади" Петром Порошенком!

Виклики на допит підтвердили одразу кілька нардепів...

В ДБР повідомили, що "перевіряють можливі кримінальні правопорушення службовими особами на відповідальних посадах під час подання на призначення прем’єр-міністра за відсутності коаліції у Верховній Раді".

Передісторія:

  • 27 травня 2019 народні депутати від проросійського "Опозиційного блоку" давно неадекВАТНИЙ Нестор Шуфрич і Василь Німченко подали звернення до Держбюро розслідувань про захоплення державної влади екс-президентом Петром Порошенком, спікером Андрієм Парубієм і прем'єром та вінницьким корупціонером Володимиром Гройсманом! Як вам драма від проросійських сепарів у ВР?
  • Депутати стверджували, що Порошенко, Парубій і Гройсман, "діючи спільно, у змові, з прямим умислом на захоплення неконституційним і незаконним способом державної влади вдалися до зловживання службовим становищем і прямого порушення конституційних норм...".
  • З точки зору Німченка і Шуфрича, в момент призначення Гройсмана прем'єром у Раді була відсутня коаліція, сформована відповідно до вимог Основного закону.
  • ДБР не розпочало кримінальне провадження у встановлений процесуальним законом строк. Депутати звернулися до Шевченківського районного суду Києва.
  • 7 червня у Єдиному державному реєстрі судових рішень з’явилася ухвала, у якій суд зобов’язав Держбюро розслідувань відкрити провадження за скаргою нардепів стосовно вчинення злочинів високопосадовцями.
  • 24 червня 2019 Держбюро розслідувань допитало Німченка і Шуфрича в межах їх депутатського звернення...
  • Але ж вони - проросійські підлабузники! Тож питання до СБУ: чого вони досі на свободі?...
  • Бо в Оппоблоці-шлакоблоці - всім відомі одіозні любітєлі русского мира.... злого та недоброго до України!

Переглядів 498
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?