Понеділок, 15 липня 2019 12:16

Вибори до Верховної Ради 2019: на Закарпатті скуповували голоси за 1500 гривень!

На Закарпатті поліція викрила групу осіб, які скуповували голоси виборців на користь одного з кандидатів у народні депутати за 1000-1500 гривень!

Про це 15 липня повідомляє прес-служба Нацполіції.

"За один голос та голосування виключно за одного кандидата у народні депутати України у виборчому бюлетені громадянам обіцяли 1500 гривень", - відзначили у відомстві. Правоохоронці обшукують помешкання причетних до схеми...

Встановлено, що група осіб через підпорядкованих посадових та довірених осіб організувала "схему" скуповування виборчих голосів за одного з кандидатів на виборах у Раду 21 липня 2019. 

 Учасники схеми спочатку формували списки громадян, які за грошову винагороду погодилися віддати свій "голос" за певного кандидата. В подальшому один примірник сформованих списків передавали так званим кураторам, а один - залишали у тих, хто займався грошовою агітацією.
 
 
 "За голосування у день виборів за певного кандидати у народні депутати громадянам обіцяли заплатити 1000-1500 гривень. Аби виборець після свого волевиявлення зміг отримати винагороду, йому необхідно буде сфотографувати бюлетень у кабінці для таємного голосування з відміткою про голосування за потрібного депутата та передати фото куратору", - повідомили у поліції.
 
 
 
 За цим фактом у поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 160 (підкуп виборця) ККУ.
  • З 15 липня поліція перейшла на посилений режим роботи у зв'язку з виборами до Верховної Ради 21 липня 2019.
  • Правоохоронці нестимуть службу у посиленому режимі в період з 15 по 28 липня.
Переглядів 244
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?