П'ятниця, 01 лютого 2019 14:10

Вибори 2019: вчителям Донецької обл пропонують 300 грн при голосування за Порошенка!

Медіа

Український олігарх Петро Порошенко, який став тимчасовим президентом України, але не виправдав надій її мешканців, всіляко хоче утримати свою тимчасову владу! Й продажна корупція - один із його методів!

Керівництво однієї зі шкіл в Донецькій області проводить роз'яснювальну бесіду з колективом вчителів з приводу майбутніх виборів та "правильного" голосування...

У Волинській області серед населення поширюють зобов’язання на підтримку чинного глави держави Петра Порошенка, пропонуючи взамін теж матеріальну винагороду!

Про це повідомив депутат Волинської облради Володимир Кучер

За інформацією депутата, такі “зобов’язання” зараз розносять і пропонують підписати людям в обмін на 1000 гривень. У документі йде мова про підтримку зусиль Президента Порошенка “у розбудові держави” і про намір “сприяти його подальшій роботі на посаді глави держави”.

Також той, хто підписав документ, зобов’язаний не чинити дій, які дискредитують Президента та БПП “Солідарність”, не займатися підкупом виборців, не працювати на користь інших кандидатів чи політичних сил, не розголошувати інформацію, отриману під час своєї діяльності, не працювати у виборчих комісіях, не порушувати порядок організаційних виборчих заходів, не брати участь у будь-якого роду провокаціях, не вчиняти інших злочинів чи правопорушень проти виборчих прав...

Але чи народ такий дурний, щоб знову за нього проголосувати, коли результати його бездарного та корумпованого правління ОТАКІ!!!

 

Переглядів 397
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?