П'ятниця, 28 грудня 2018 11:42

ЦВК анонсувала старт президентської виборчої кампанії

Центральна виборча комісія України оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів президента України з 31 грудня...

Відповідну постанову ЦВК прийняла 27 грудня на своєму засіданні.

Верховна Рада України 26 листопада призначила чергові вибори президента України на неділю, 31 березня 2019 року.

"Отже, комісія оголосила з 31 грудня 2018 року про початок виборчого процесу чергових виборів президента України", - зазначили у ЦВК.

Комісія, серед іншого, затвердила орієнтовний план роботи на перше півріччя 2019 року, виборча кампанія триватиме 90 днів.

З 31 грудня 2018 по 3 лютого 2019 року включно ЦВК прийматиме документи від кандидатів у президенти. До 8 лютого 2019 року включно має відбутись реєстрація кандидатів. Після цього ЦВК оголосить перелік претендентів на пост глави держави.

Кандидат в президенти повинен бути громадянином України, що досяг 35-річного віку, володіти державною мовою і проживати в Україні протягом останніх 10 років до дня виборів.

Нагадуємо:

- За 3 місяці до виборів Петро Порошенко очолює антирейтинг кандидатів!!!
- За результатами опитування соціологічної групи "Рейтинг" із 16 листопада до 2 грудня 2108 антирейтинг також очолив Порошенко, за нього не проголосували б у жодному випадку більше 40% опитаних.
- Згідно з попередніми даними соцопитування, у першій п’ятірці лідерів президентських перегонів: відома корупціонерка Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко, регіонал Юрій Бойко й "покращувач" та панамський оффшорник-олігарх Петро Порошенко.

Майже половина українців не бачить політичних лідерів, які могли б ефективно керувати країною...

Переглядів 329
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?