Середа, 24 жовтня 2018 17:18

Скільки коштує усунення депутатів із коаліціі кандидата в Президенти Терещенка?

Всім відомо, що політика - справа брудна! Й про чесні виборчі перегони можна лише мріяти...

Нещодавно в Глухові з"явився новий вид заробітку: за надання своїх паспортних даних та підпис за відкликання того, чи іншого депутата міськради можна отримати від100 до 200 гривень!

Регіонали прагнуть за будь-яку ціну зібрати 2/3 депутатів, відправити у відставку міського голову та повернутися до влади в Глухові.

Саме з цією метою наприкінці минулого року опозиція пригріла в своїх обіймах ображених на Мішеля Терещенка зрадників. І протягом тривалого часу разом їм вдавалося блокувати прийняття бюджету Глухова і, навіть після його прийняття, торпедувати всі проекти розвитку міста, запропоновані командою Терещенка.
Влітку, завдяки проведенню процедури відкликання за народною ініціативою глухівчани позбавили депутатських мандатів п"я тьох зрадників.

Регіонали відреагували миттєво - замінили голову та членів міської виборчої комісії на керованих маріонеток. Усі разом вони перешкодили зайти в депутатський корпус новим представникам громади на місце відкликаних, бо ті не влаштовують опозицію.
https://www.facebook.com/100000909420159/posts/2781109368596017/
Разом з тим, тактика поведінки аферистів не змінилась. Вони регулярно прогулюють сесіі, а якщо і з"являються, то не беруть участь у голосуванні та влаштовують скандали на камеру, демонструючи свою пихатість та відверту зневагу до всіх глухівчан.
Тим часом Деркач домовляється з Ляшком https://www.facebook.com/groups/242303882912424/permalink/458598081283002/
в результаті чого в виборчкомі проводять заміну ще двох невигідних ригам членів.

Неймовірно хворобливе бажання Бурлаки взяти реванш не дає йому спокою. Тож, Воля народу, Укроп, БПП та компанія ображених жінок пані Михайлик "взялися до роботи".
Вони вирішили прибрати з дороги непідконтрольних їм депутатів і відкликати їх за народною ініціативою, тим більше, що тепер у виборчій комісії більшість "своїх".
Остаточне рішення в цьому процесі приймає саме політична сила, від якої балотувалися депутати. Тому можна впевнено сказати, що всі необхідні домовленості з партійним керівництвом Волі народу, Укропу та Радикальною партією Ляшка було досягнуто. 
Тож, нині зацікавлені особи активно збирають паспорти і підписи у працівників Гриба і Михайлик, залежних від Бурлаки і Ко мешканців Глухова, поціновувачів легких заробітків.
Шановна громадо! Ви тільки вдумайтесь! Ті, хто прогулюють сесії, зривають голосування, залишають людей без зарплат , а місто - без розвитку, хочуть відкликати депутатів, які гідно і відповідально виконують свої обов"язки! 
Де і в якій країні світу можливе таке беззаконня і невігластво?
Тому, нині доля Глухова знаходиться в руках кожного з вас. Я часто чую від людей слова розчарування : "Від нас нічого не залежить". Але саме зараз і саме від усіх глухівчан залежить майбутнє нашого Глухова! Інакше він буде приречений на повну узурпацію влади, повернення корупційних схем гриб- бурлака та дорогу до занепаду і повного забуття.

Переглядів 465
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?