Вівторок, 23 жовтня 2018 13:14

Кабмін Гройсмана замішаний в корупційній схемі Павелко на сотні мільйонів гривень!

Медіа

Кабінет міністрів Гройсмана розпорядився виділити з державної казни 740 млн гривень чолі Бюджетного комітету Андрію Павелко - для продовження його скандальної програми будівництва футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України за кошти Держбюджету!

New layer...

29 серпня 2018 року Кабмін Гройсмана продовжив Програму будівництва футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України за кошти Держбюджету на 2018 рік. При цьому документ був доповнений додатком, що передбачають виділення 740 млн гривень на здійснення цієї програми. Виділення грошей почнеться вже через 1,5 місяця" - йдеться в заяві.

При цьому громадські працівники наголошують: 370 млн гривень виділено безпосередньо з Держбюджету - згідно з ЗУ "Про Державний бюджет України на 2018 рік", а ще 370 мільйонів буде виділено місцевими бюджетами. До слова цього року у  Вінниці такий стадіон із штучним покриттям  теж був побудований. Співпадіння?

"Все це - лише підготовка до наступного етапу корупційної схеми, завдяки якому Андрій Павелко та його підручні зможуть вивести на свої рахунки через офшори величезні суми", - підсумували в "Ініціатива майбутнього", нагадавши: в рамках Програми, на яку в минулому році з контрольованого їм же Держбюджету було виділено 500 млн гривень, Павелко вже вчинив розкрадання 160 млн гривень.

Разом з тим, громадські працівники закликали всі антикорупційні організації країни приєднатися до їх розслідування корупційних злочинів Павелко - заради запобігання запланованих їм повторних розкрадань бюджетних коштів.
Вибір за нами: чи будемо ми чекати, поки ці схеми реалізуються, або журналісти випадково виявлять якусь зачіпку, яка, як спільне фото Павелко і арабського шейха-номінального керівника його офшору в ОАЕ, знову переверне хід розслідування - чи ж постараємося запобігти розкраданню до того, як це станеться?

Нагадаємо, підлеглий Павелко розповів про його офшори в ОАЕ, за допомогою якого він вивів з України понад $ 1 млн міжнародного кредиту!!! Тепер здогадуєтесь, куди підуть нові кредити МВФ і ЄС?...

Переглядів 502
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?