П'ятниця, 19 жовтня 2018 08:50

Кучма звинуватив Порошенка в корупції, мародерстві і спробі все звалити на війну !

Медіа

Дозволяти собі «роз’їдати» державу популізмом, внутрішніми сварками, корупцією. Брехати виборцю. Розкрадати державу. Це завжди неприпустимо. Але красти у держави, яка воює – це мародерство, сказав другий президент України Леонід Кучма.

По-перше, війна.

Вона забирає життя кращих, тих, хто в мирний час напевно був би на самому вістрі змін. Вже не кажу про таких необхідних ресурсах і засобах, які країна змушена витрачати на оборону.

 По-друге, спроби все звалити на війну.

Прикриватися війною, щоб не проводити рішучих реформ, виправдовувати проблеми з прозорістю дій влади, свободою слова, бізнесу і так далі.

По-третє, спроби діяти так, ніби війни немає.

Дозволяти собі «роз’їдати» держава популізмом, внутрішніми сварками, корупцією. Брехати виборцю. Розкрадати державу.

Це завжди неприпустимо. Але красти у держави, яке воює – це мародерство.

Леонід Кучма з зрозумілих міркувань не став тут називати прізвища і посади. Однак очевидно, що коли мова йде про крадіжки, корупцію і мародерстві в масштабах країни, то це – звинувачення на адресу влади.

При цьому також зрозуміло, що влада в сьогоднішній Україні – це, в першу чергу, президент і верховний головнокомандувач Петро Порошенко, який де-факто контролює всі силові та правоохоронні органи в країні (хіба що, крім НАБУ), а також судову систему.

Відповідно, Кучма звинуватив зараз в крадіжці, корупції і мародерстві саме президента Порошенко …

Переглядів 508
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?