Понеділок, 08 жовтня 2018 12:26

Комітет виборці каже про аномальну кількість кандидатів у Президенти України!

У громадській організації "Комітет виборців України" кажуть про аномально високу кількість ймовірних кандидатів у Президенти!

Про це заявив генеральний директор КВУ Олексій Кошель

"Станом на сьогодні вже 28 політиків заявили про свої наміри брати участь у президентській виборчій кампанії, такої активності в українській історії ще не було. Ми маємо надзвичайно аномально високу активність кандидатів в президенти", – розповів Кошель.

Він підкреслив, що мова йде лише про тих потенційних кандидатів, які заявляли про свої наміри взяти участь у виборах, або про тих, про які заявляли лідери політичних партій.

 За прогнозами Кошель, Україну очікує надзвичайно гаряча президентська виборча кампанія, яка де-факто вже стартувала і продовжується кілька тижнів.

Очільник КВУ пов’язує активність потенційних кандидатів в президенти з парламентськими виборами, проведення яких заплановано на осінь 2019 року.

"Є спокуса обміняти навіть свій невеликий рейтинг, невисокий результат обміняти на прохідне місце в списку, або створити базу для участі своєї політичної сили в парламентських виборах", – вважає Кошель.

Проведення чергових виборів президента заплановано на весну 2019 року, нардепів – на осінь 2019 року.

А ось які сумні результати роботи на посаді діючого Президента Петра Порошенка...

Переглядів 353
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?