Четвер, 20 вересня 2018 13:22

У роботі Гройсмана надто багато хвальби та надто мало ефективності !

Медіа

За два роки премєр міністр  Гройсман жодного разу не прозвітував у парламенті про виконання урядових програм.

Володимир Гройсман виявився не дуже успішним прем'єром. У його роботі надто багато піару та надто мало ефективності. Значних соціально-економічних здобутків нема. Економічне зростання на рівні 3%, яким вихваляється уряд, — це насправді зростання світової економіки. Ми ж тупцюємо на місці.   Гройсман добре розуміє: коли вийде на трибуну Верховної Ради зі звітом —  перетвориться на об'єкт нищівної критики й зазнає значних репутаційних втрат.

  Законодавство вимагає звіту перед Верховною Радою, Гройсман же доповідав перед представниками комітету з питань економічної політики парламенту, а фактично — перед своїми політичними партнерами з "Народного фронту". Це те саме, що піти до сусідів випити чаю".  

Нагадаємо, голова ВР Андрій Парубій перед парламентськими канікулами заявив, що депутати заслухають доповідь прем'єра в новому політичному сезоні. Досі, мовляв, на це бракувало часу — у порядку денному було чимало пріоритетніших питань.

  Чому премєр  не зацікавлений у звітуванні перед парламентом?  Чи боїться  Гройсман оголошення вотуму недовіри?    Побачимо.?

Переглядів 720
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?