Вівторок, 18 вересня 2018 13:09

Майбутнього президента України обиратимуть за економічними талантами й досягненнями!

Медіа

Хто б не став майбутнім президентом України, він повинен чітко усвідомлювати, що зараз питання економіки в країні є критичним. Тому очевидно, що виборці обиратимуть кандидата саме за економічним концептом, адже вони розуміють, що держава повинна зростати. 

Зараз в Україні критична економічна ситуація! Тому проблема полягає не у тому, скільки є боргів, а у тому скільки ми за них заплатимо у процентному еквіваленті. Наприклад,  якщо об’єм боргу в Японії становить 220 відсотків ВВП, а в Україні близько 80 відсотків ВВП, то ми сплачуємо більше ніж п’ять відсотків нашого валового продукту просто як процент, що власне, і є нашими витратами на оборону та декілька медичних бюджетів.

Якщо країна не буде зростати, не зміниться знаменник та об’єм ВВП, то це буде великою проблемо. Адже Україна вже відстає навіть від Монголії та В’єтнаму.

Економіка Монголії з 2010 року росте не менше, як на десять відсотків у рік, В’єтнаму не менше, як на шість відсотків, а уряд Гройсмана  продовжує вірити в якусь ексклюзивність, перебуваючи, нібито, в Європі у повній впевненості, що у нас все буде добре. Але це не так, бо треба створити відповідні умови.

Саме майбутній президент, хто б ним не став, повинен чітко розуміти, що НАШІ економічні питання є критичними!

Завданням українського президента є оточити себе економістами, які б не дали можливість продукувати йому нереальні ідеї типу закінчення війни-АТО за години!...

Важливо, щоб у період підготовки до виборів була врахована думка спеціалістів з приводу економіки, а також щодо майбутнього розвитку соціального сектора країни. Адже важливо не вкидати у суспільство популістські лозунги, що ми піднімемо заробітну плату до 700 євро чи вище, а також, що завтра тут буде Скандинавія.

Важко працювати, якщо притік прямих іноземних інвестицій 2,5 мільярдів доларів, що рівноцінно тим грошам, які Україна отримала у 2004 році. Також вони ледь не у два рази нижчі, аніж об’єм грошей, які держава отримала у 2013 році та в чотири рази нижче за історичний максимум, який становив 10 мільярдів доларів. Тому президент, який має бути політичним лідером, повинен вирішити, як рухатись країні далі, а допомогти у цьому йому повинні експерти.

До слова, політичний консультант Михайло Чаплига вважає, що заяви прем’єр-міністр Володимира Гройсмана про самодостатність української економіки уже за 10 років більше схожі на виступ коміка. Адже він планує досягнути таких показників за рахунок постійних міжнародних запозичень! А так нормальний господарник ніколи не робить, адже це веде раніше чи пізніше до краху...

Переглядів 484
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?