П'ятниця, 20 липня 2018 17:03

Гройсман Володимир Борисович: Темні плями в біографії прем'єр-міністра!

Медіа

На цей пост його винесло на хвилі революції в Україні і схоже на те, що всі його минулі «подвиги» ця хвиля теж змила. Або ж на них просто закрили очі. Як же так вийшло, що людина, вся сім'я якого має сумнівне минуле, зумів піднятися так високо?

«Юне обдарування і його предки»

Народився Володимир Гройсман в січні 1978 року в місті Вінниця. Будучи школярем-дев'ятикласником (14 років) пішов працювати слюсарем на підприємство «Школяр». І вже до свого 16-річчя його призначили комерційним директором (!) На підприємстві «ОКО». Через пару місяців він очолив (1994 рік) ще одне приватне підприємство «Юність» (однойменний з назвою ринку у Вінниці), котрим володіє і керує його батько. Воістину феноменальна дитина, відразу після школи отримав право підпису в наказах і контрактах.

Очевидно, що шукати причину таких «кадрових» рішень слід в рідні Володимира Гройсмана. Його батько Борис Гройсман, будучи дбайливим батьком, щосили намагався для сина. На перше місце роботи сина влаштував саме він, більш того, він був главою підприємства «Школяр». Крім цього, підприємство «Юність», в якому Володимир Борисович працював комерційним директором, теж створив Гройсман-старший. Копнувши глибше, стало зрозуміло, звідки ж сімейство Гройсманом взяло «стартовий капітал».

Виявилося, що його дідом є Ісаак Гройсман, відомий у Вінниці посібник більшовиків. До початку війни він працював фотографом, а значить, у нього були фотографії всієї «еліти» Вінниці (тоді фотографії себе могли дозволити тільки вони). Віддавши ці фотографії чекісту Тарнагодському, він отримав право не платити податки і вільно пересуватися по захопленому місту. Скориставшись ситуацією, він організував успішний бізнес, обслуговуючи інтереси більшовиків. За свою працю він навіть отримав кілька квартир. Все б нічого, але ось той факт, що через його фотографій було розстріляно більше половини інтелігенції Вінниці сьогодні вельми ретельно приховують, видаляючи історичні зведення з просторів мережі.

«Політичний шлях»

Де і ким працював Гройсман з 1995 і по 2002 рік точно невідомо. Сам він каже, що займав керівні пости в декількох комерційних структурах, але докладніше, очевидно, говорити боїться... В офіційній біографії зазначено, що він отримав вищу юридичну освіту у Міжрегіональній академії управління персоналом у 2003 році, причому навчався він там всього 3 роки, це дуже дивно, з урахуванням того, що в Україні вищу освіту можна отримати мінімум за 4 роки!!!

Політичну кар'єру Володимир Гройсман розпочав в 2002 році. Будучи 24-річним бізнесменом без політичного досвіду, він переміг на виборах у Вінницьку міську раду, ставши наймолодшим депутатом міськради в історії Вінниці. Гігантський кар'єрний стрибок Володимир Борисович зробив в 2005 році. Потрапивши до складу блоку «Наша Україна», він був обраний на пост секретаря Вінницької міської ради. За збігом обставин, через кілька днів він став виконуючим обов'язки міського голови Вінниці, а в березні 2006 року і зовсім - перемагає на виборах в мери, стаючи повноправним «господарем» міста. Приблизно в цей же час Гройсман переписав підприємства і компанії, що належать йому, на близьких родичів, зокрема велика частина його бізнесу оформлена на його батька Бориса Гройсмана. У 2010 році Гройсман-молодший був переобраний на пост мера Вінниці, набравши майже 78% голосів.

За час роботи на посаді мера Вінниці Володимир Борисович встиг вляпатися в ряд гучних скандалів. Серед іншого, його звинувачували в непотизму (кумівстві) і шкідливий пособництві корупції. Одним з таких епізодів називають передачу Гройсманом земельної території міста загальною площею 3400 кв. м. під будівництво торгового центру «Магігранд» його отцю Борису Гройсману. Також його звинувачують у закупівлі «списаних» швейцарських трамваїв 1952 року випуску для використання на маршрутах у Вінниці.

Згідно з даними джерела в правоохоронних органів, Володимир Борисович примудрявся красти практично у всіх сферах, за які брався, починаючи з видачі ліцензій маршрутникам і закінчуючи озелененням вулиць!

Особливу увагу варто приділити крадіжкам на асфальтування міста. У той час Гройсману належало кілька асфальтних заводів, і він, бажаючи заробити замовляв послуги в своїх же фірмах! ЯВНА КОРУПЦІЯ, ПРИЧОМУ НЕПОКАРАНА! Перекачуючи гроші з місцевого бюджету Вінниці в свої кишені, він був готовий асфальтувати одні і ті ж місця по кілька разів, аби «зрубати» більше грошей!

Батько Володимира Борис Гройсман ще з 90-их років є наближеним до чинного президента Петру Порошенко. Цей факт пояснює те, що саме з подачі Петра Олексійовича Гройсмана-молодшого запросили в Кабмін після революційних подій в Україні. Причому призначили його відразу ж на пост віце-прем'єр-міністра регіонального розвитку і ЖКГ України (кінець лютого 2014 року). Взагалі кадрові рішення Порошенко викликають все більше і більше питань. Адже виходить так, що він посадив у крісло віце-прем'єра людини, який під час активної фази «революції гідності» виступав аж ніяк не проти повалення режиму «сім'ї» Януковича.

Мера Вінниці Володимира Гройсмана освистали на місцевому Майдані за підтримку клану Віктора Януковича-бандюковича! ( відео ТУТ )

У жовтні 2007 року компанія «Юність», за документами належить Борису Гройсману, взяла у банку «Кредитпромбанк» кредит в розмірі $ 10,8 млн. Ці кошти повинні були використовуватися на будівництво торгового центру «Магігранд». Примітно, що адресою нового ТЦ стало місце, де раніше знаходився ринок «Юність», заснований в 1994 році Гройсманом-старшим. Управління цього ринку курирував Гройсман-молодший аж до його обрання мером Вінниці. Цей кредит був узятий на 2 роки, однак з приходом термінів виплати (жовтень 2009 року) виявилося, що більшість грошей виділених на будівництво безслідно зникли. Повертати кредит просто ніхто і не збирався. Гройсман по тихому «звалили» з фірми «Юність», вийшовши зі складу засновників. Після цього Вінницький господарський суд прийняв рішення про банкрутство фірми «Юність» (вже не належить Гройсману). І проблема виплати кредиту впала на плечі держави. Подейкують, що судді за прийняття «правильного» рішення отримали кругленьку суму в розмірі $ 50 тис.

 

У минулому Володимир Гройсман спільно з його батьком Борисом провернули чимало «темних» справ... Контролюючи бізнес-процеси в Вінниці, вони заробили за допомогою махінацій мільйони гривень. Страшно подумати, скільки ж Гройсман-молодший може заробити, використовуючи своє нинішнє становище у Верховній Раді. Очевидно, що він працює в одній команді з президентом. Адже ще його батько Борис мав з Петром Олексійовичем загальні справи в минулому. Підтвердженням того, що він виступає на стороні нашого олігархічного президента є і той факт, що син Петра Порошенка Олексій був обраний народним депутатом по одному з округів Вінницької області, які в останні роки, фактично, перебували під контролем «клану» Гройсманом та їх наближених. А поки правоохоронні органи навіть не чешуться, щоб покарати Бориса Володимировича та членів його сім'ї за старі «гріхи»... Не кажучи вже про нові!

 

Дмитро Самофалов

Р.S. А прибутки прем’єр-міністра України єврея Володимира Гройсмана лише за 2017 рік становили 17,102 млн гривень!

То ІЗ ТАКИМИ статками чи розуміє він взагалі потреби звичайних українців?...

Переглядів 551
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?