П'ятниця, 20 липня 2018 16:14

Верховна Рада: хто ЯК голосує у і хто справжня коаліція за час 8 сесії?

Блок Петра Порошенка та "Народний Фронт" самостійно не прийняли жодного закону за час роботи восьмої сесії Верховної Ради!!!

Загалом за лютий-липень 2018 ВР було прийнято 46 законів, не враховуючи законів щодо ратифікацій...

Таку статистику подає Комітет виборців:

"В середньому за них голосували 245 народних депутатів, із яких лише 159 були членами БПП та НФ. Решту голосів забезпечували, в першу чергу, позафракційні депутати, а також депутати Радикальної партії Олега Ляшка і "Самопомочі"", - йдеться в повідомленні.

 За спостереженням КВУ, у середньому "за" один прийнятий закон голосували 25 позафракційних депутатів, 17 депутатів "Самопомочі" і 15 депутатів Радикальної партії Олега Ляшка.

"Для прийняття закону потрібно як мінімум 226 голосів. Де-юре в БПП та НФ 217 депутатів, однак де-факто за закони голосує лише 159 із них. Решту голосів віддають, в першу чергу, позафракційні депутати, а також фракції "старої коаліції" – Радикальна партія Олега Ляшка та "Самопоміч"", – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Він додав, що так звані олігархічні групи і фракції ("Відродження", "Воля Народу", "Опозиційний блок"), як правило, за закони здебільшого не голосують.

При аналізі враховували закони, були прийняті Верховною Радою та підписані президентом упродовж 8 сесії.

Переглядів 481
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?