Понеділок, 11 червня 2018 10:31

Захід і Українці повністю розчаровані Порошенко ! Зрадник...

Медіа

Як з приходом Петра Порошенка на посаду Президента за останні чотири роки змінилося життя українців?

- Українці в 2018 році можуть купити в чотири рази менше продуктів, ніж в 2013-му. Тобто, ми в чотири рази стали біднішими. Крім того, з країни виїхало 2,5 мільйона чоловік, у кілька разів збільшився рівень злочинності, і зросла смертність населення. Якщо влада робить все правильно, то громадяни масово не виїжджають за кордон. Якщо влада веде неправильну політику, то ми спостерігаємо вимирання і депопуляцію. Всі інші «перемоги» і «зради» мають цінність тільки для політичних еліт і є інструментами маніпулювання суспільною свідомістю. З точки зору пересічного українця, останні чотири роки стали найгіршими за всю історію української незалежності. Так масово ми ще не вимирали, що не іммігрували і не втрачали територію. Ми за всю історію України не втрачали так багато людей по розчерку одного політичного пера.

- Чи буде Захід на майбутніх виборах ставити на Порошенка?

- Створення Антикорупційного суду і інші теми - це якраз питання про підтримку Заходом Порошенко на виборах в 2019 році. Думаю, що Захід на нього не поставить. Можливо, гарантії непереслідування Порошенко в обмін на підтримку правильного кандидата від Заходу і будуть надані. Як Президент, Порошенко вже є неефективним. Тому Захід розглядатиме інші кандидатури на майбутніх президентських виборах.

- Як Захід оцінює діяльність Порошенко на посаді Президента?

- Як повний провал. Захід глибоко розчарований його діяльністю. Проблема в тому, що Захід ніколи публічно не продемонструє цю розчарованість. Для Заходу публічно продемонструвати розчарованість Порошенко - визнати свою поразку. Тобто, визнати неефективність проведених реформ під західним управлінням і лекалом. Захід вважає Порошенко неефективним і вкрай корумпованим. Але публічно про це Захід говорити не буде, оскільки це для нього рівноцінно стрільби собі в ногу і визнанням провалу нинішньої української влади.

- На кого ставитиме США і ЄС на майбутніх президентських і парламентських виборах?

- Гриценко, Вакарчук та інші єврооптимісти. У гіршому випадку - Тимошенко. У разі безвиході, вона може стати підходящою кандидатурою на президентські і парламентські вибори. Сьогодні «Батьківщина» є осьової партією, на якій буде формуватися політична коаліція в 2019 році. Зазначу, що вперше в історії думку Заходу може бути поділене між кількома кандидатами. Тут буде три позиції. У ЄС - це один кандидат, американський демократичний істеблішмент - другий, а у адміністрації Дональда Трампа - третій. Американські демократи зараз ставлять на Гриценко, Євросоюз - на Вакарчука. Білий дім поки свою ставку не зробив. Думаю, що ця визначеність настане цієї осені. Але в другому турі вони поставлять на одного кандидата.

 
 
Переглядів 478
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?