Вівторок, 29 травня 2018 10:18

Вакарчук працює на олігарха Пінчука! Питання ще є???

Член Наглядової ради проекту «Нові лідери» Олег Рибачук заявив про те, що у олігарха Віктора Пінчука і нового "політика" Святослава Вакарчука (єврея за національністю) зійшлися інтереси...

Так він відповів на питання одного видання, є чи Вакарчук проектом Пінчука.

«У них зійшлися інтереси. Вакарчук перед тим як піти в політику в 2004-му виїв мені півмозку. Я з ним проводив години... Я людина терплячий. Я завжди його питав: що потрібно, чого ти хочеш? Він не міг нічого осудного відповісти: який портрет, проект великий, то таке ... Мандат? - питав я. Ну, нібито не ... Це неможливо передати, що це було. Зрештою, моя реакція була така - Слава, я не раджу тобі йти в політику. Я тебе не буду рекомендувати.

І він пішов через Васюника. Потрапив в «Нашу Україну», результат знаєте? Вийшов. А потім почалося - Стендфорда через Пінчука, всілякі штуки-дрючки: зустрічі, презентації, дискусії ... Потім вкидається прізвище Вакарчука в соціологічні опитування. Кажуть, що це Гринів зробив », - розповів Рибачук.

Рибачук зазначив, що на десятому Ялтинському саміті, де він був присутній, всіх розважав Вакарчук.

«Він вже тоді був партнером Пінчука. Це 2013 рік. І вони вже не приховували стосунки...

У мене є логіка і плюс особисте знання Вакарчука. Починається розмова з Богуцьким щодо критеріїв ... Там ще був Юрчишин, а він вірить, що «Океан Ельзи» може бути партія влади. І ось я їм кажу, якщо така річ - значить мене в цьому проекті немає. Я не хочу грати в ці ігри. Ми виробляємо ключові критерії, Вакарчук не повинен в них бути. Коли перша презентація йшла, Юрчишин трохи був насторожений. Але я - за чистоту критерію. Я не уявляю як фан-клуб «Океан Ельзи» може бути партією влади. Більш того, я не уявляю, як в президенти не боятися йти людині, яка не знає, що це таке. Я фактично виконував роботу президента України, тому я добре знаю, що це таке.

Я не кажу вже про Пінчука, тому що зрозуміло, які можливості відкриваються для нього в людині, який мало в цьому розбирається .... Класична формула: «ми тобі допоможемо». І ось на цьому першому зібранні Пінчук сидів попереду, я через 2 ряди позаду, раз п'ять Богуцький, дивлячись мені в очі, каже, що деякі висловлюють побоювання, що це проект Вакарчука, так ось я хочу сказати, що Вакарчука в цьому проекті не буде . Тобто явно, що ця задумка - розкачати команду Вакарчука і Вакарчука - спочатку була, але від неї відмовилися », - розповів Рибачук.

Переглядів 711
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?