Середа, 29 листопада 2017 13:07

Хто такий кандитат в президенти Вадим Зінов"євич Рабинович!

Ну дуууже цікава біографія у цього "кандидата"! Якщо кількома словами - псих-єврей!

Народився в Харкові в 1953 році і проживав на вул Єсеніна -16. Відзначився буйним характером, проведенням різних афер, створенням схем по викраданням грошей в населення обманним шляхом та грабунки держави на сотні тисяч рублів!!!

В 1980 та 1982 роках лікувався в Харьківській псих дікарні.

В 1983 році був притянутий за афери до кримінальної відповідальності, але Харьківською псих. лікарнею визнаний шизофреніком та невменяємим.

Не повіривши харьківським лікарям, прокуратура назначила проведення експертизи і в Київській психіатричній лікарні ім. Павлова, де також підтвердили хворобу Рабіновича. Не повіривши і Київським врачам, прокуратура направила афериста на екпертизу в Москву, де його визнали симулюючим хворобу і вменяєми!!!

Вадим Рабінович був засуджений на 14 років в тюрьму посиленого режиму.

Пов’язане зображення

Також проведеними слідчими діями, було встановлено, що врачі в Харкові і в Києві були підкуплені і дали неправдиві свідчення хвороби Рабіновича.

В 1994 році, під час президенства жида Лейби Кравчука, Рабінович вивіз з України до Ізраїлю 800 кг. золота, з якого там була побудована статуя жидівської богині Мінерви.

Прошу розповсюдити цей матеріал, щоб любителі голосувати за жидів знову не ввергли Ураїну на ще більш жахливе жидівське рабство. Матеріали взяті з книги Ходаса ,,Когда Євреї маршируют,, за 2003 рік. Представте собі, скільки ще злочинів проти України зробив цей жид з 2003 року...

Переглядів 392
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00