Середа, 02 серпня 2017 16:28

Рабінович: БПП і «Народний фронт» купили голоси «Опоблоку» за 10 млн доларів

Таким чином був прийнятий новий закон про КСУ.

Народний депутат Вадим Рабінович заявив, що фракція "Опозиційного блоку" отримала 10 мільйонів доларів за голосування за новий закон про Конституційний суд України (КСУ).

Про це він сказав в коментарі журналістам, повідомляє ua1.com.ua

За словами Рабіновича, прийняттям нового закону про КСУ, завдяки новій "широкої коаліції" у складі БПП, "Народного фронту" і "Оппоблоку", президент отримав нові важелі управління країною.

"Все просто: вирішальні 25 голосів для винесення цієї трагічної рішення дав "Опозиційний блок". Всього підтримали закон 245 депутатів – без 25 голосів "оппоблоківців" прийняття рішення було б неможливим", – говорить Рабінович.

На думку депутата, це було зроблено керівництвом фракції ОБ, щоб "відмазати" двох депутатів від кримінальних справ. Рабінович також натякає, що фракція "Опоблоку" отримала за це і гроші, що є вже фактом політичної корупції. За його словами, в Раді ходять чутки, що мова йде про суму в 10 млн доларів.

Переглядів 399
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00