Вівторок, 28 серпня 2018 15:52

Telegram вирішив більше не ховати дані користувачів від спецслужб!

Якщо раніше засновник цього Месенджера громадянин РФ Дуров ще прочався, то ось нарешті у протистоянні зі "спецурою" вирішив дати "задній хід"! Слабак!

Месенджер Telegram змінив політику конфіденційності, зробивши можливим передачу спецслужбам особистих даних користувачів за рішенням суду.

"У разі, якщо Telegram отримує судове розпорядження, яке підтверджує, що Ви підозрюєтеся в тероризмі, то ми можемо розкрити Вашу IP-адресу і номер телефону відповідним спецслужбам. На даний момент подібних ситуацій не було", - йдеться у пункті 8.3 Політики конфіденційності месенджера.

У Telegram відзначають: якщо такий випадок раптом станеться, то інформація про це буде опублікована в спеціальному каналі Transparency, куди кожні півроку будуть викладатися звіти про звернення спецслужб.

 При цьому адвокат месенджера, керівник Міжнародної правозахисної групи "Агора" Павло Чиков зазначає, що це рішення не є результатом переговорів з владою якоїсь країни, оскільки Telegram давно бореться з тероризмом і блокує підозрілі канали та чати.

"Ми як представники Telegram ніколи не заперечували права і навіть обов'язки влади боротися з тероризмом, навпаки, пропонували саме такий цивілізований шлях - судовий запит в обмін на розкриття. І навіть не листування, а лише IP і телефон. Баланс інтересів національної безпеки і недоторканності приватного життя має бути знайдений. Telegram пропонує свій варіант. ФСБ не пропонувала нічого", - додав Чіков.

При цьому засновник месенджера Павло Дуров заявив: нові правила Telegram не поширюються на путінську злу ФСБ-шну Росію, яка до нього давно мала щодо цього МЕсенджера свої плани та претензії..

Переглядів 453
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?