Вівторок, 21 серпня 2018 13:38

Більшість українців вважають Україну, а не Росію спадкоємицею Київської Русі!

Медіа

Майже 70% опитаних громадян вважають спадкоємицею Київської Русі є Україна, а не Росія, протилежної думки лише 9% українців, які явно проросійські!

Про це свідчить опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" у серпні.

При цьому 6% унікалів вважають, що ані Україна, ані Росія не можуть претендувати на спадок Давньоруської держави.

Результат пошуку зображень за запитом "київська русь і росія"

Соціологи додають: за 10 років тих, хто вважає саме Україну спадкоємицею Київської Русі, побільшало (у 2008 році таких було 54%), а тих, хто дотримується протилежної думки, поменшало (у 2008 тих, хто говорив так про Росію було 18%).

 
 
 
 Частіше за інших про Україну у цьому питанні заявляли респонденти Західного та  Центрального макрорегіонів (по 79%).

На Півдні та Сході таких опитаних зафіксовано більше половини.

Результат пошуку зображень за запитом "київська русь і росія"

Водночас від 20 до 25% у цих областях нічого не змогли відповісти на це питання, а у східних регіонах взагалі кожен четвертий вважає спадкоємицею Київської Русі Росію. І це ясно, бо після знищення там українців шляхом голодомору у 30-40-х роках 20 ст. туди масово мільйонами були завезені саме росіяни!

За даними дослідників, чим вищий рівень патріотизму опитаних, тим частіше вони зазначали, що саме Україна є спадкоємицею Київської Русі.

Протягом останніх десятиліть мешканці РФ теж почали хвастатись своїм патріотизмом, але на основі історії саме Київської Русі, славетних походів князя Святослава та інших перемог Русі. Однак факти доводять: до перемог Русі московити не мають ЖОДНОЇ ПРИЧЕТНОСТІ! Бо саме московія з часу свого заснування регулярно нападала на Київську Русь і грабувала її народ!!!

 
 
Опитування проводилося серед населення України від 18 років і старші.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.

Терміни проведення: 3-10 серпня 2018 р.

Переглядів 722
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?