Понеділок, 13 серпня 2018 14:51

Волкер показав відео, на якому конвої РФ вночі в'їжджають до України!

Медіа

Відео місії ОБСЄ, на якому зафіксовані колони вантажівок, які посеред ночі в’їжджали до України та виїжджали назад до РФ ґрунтовою дорогою в обхід прикордонно-пропускних споруд, є доказом того, що Росія навмисно продовжує конфлікт і підтримує окупацію та бойові дії на сході України!

Про це заявив Спеціальний представник Державного департаменту Сполучених Штатів у справах України Курт Волкер у своєму Twitter, повідомляє "Європейська правда".

"На цих кадрах, знятих спецмоніторинговою місією ОБСЄ, конвої вантажівок незаконно в'їжджають в Україну з Росії. Нагадаємо, дії Росії заблокували ефективну роботу місії з моніторингу кордону, і російські сили постійно перешкоджають СММ ОБСЄ відвідувати кордон", - заявив він.

U.S. Embassy Kyiv
 
@USEmbassyKyiv

Курт Волкер: (1/2) на цих кадрах, знятих Спец моніторинговою місією ОБСЄ, конвої вантажівок незаконно в'їжджають в Україну з Росії. Нагадаємо, дії Росії заблокували ефективну роботу місії з моніторингу кордону, і російські сили постійно перешкоджають @OSCE_SMM відвідувати кордон.

Kurt Volker
 
@SpecRepUkraine
 

Here is footage from @OSCE_SMM of convoys of trucks illegally entering and exiting Ukraine from Russia. As a reminder, Russia has blocked an effective border monitoring mission and its forces routinely prevent the SMM from visiting the border. https://youtu.be/Ani2YWDLXl0 

 
"Це ще один спосіб, яким Росія навмисно продовжує конфлікт і підтримує бойові дії на сході України, незважаючи на міжнародні зусилля, спрямовані на підтримку миру", - додав Волкер.

СММ ОБСЄ підтверджує, що її безпілотний літальний апарат (БПЛА) дальнього радіуса дії зафіксував колони вантажівок, які посеред ночі в’їжджали до України та виїжджали з неї ґрунтовою дорогою в районі, де немає прикордонно-пропускних споруд.

"7 серпня о 22:15 БПЛА виявив колону з 8 шестиколісних вантажівок із критими брезентом вантажними відсіками, що рухалася на схід дорогою біля н. п. Чистякове (непідконтрольний урядові, 62 км на схід від Донецька). Поблизу н. п. Манич, що приблизно за 3,5 км від кордону між Україною та Російською Федерацією, колона повернула на схід на ґрунтову дорогу, яка проходить через кордон. Після цього БПЛА зафіксував другу колону, яка рухалася в західному напрямку від кордону з Російською Федерацією цією ж ґрунтовою дорогою", - йдеться у повідомленні.

 

Переглядів 359
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?