Середа, 23 травня 2018 15:20

Морські піхотинці отримали нові берети та нове свято!

День морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил України відтепер буде відзначатися 23 травня.

Президент Петро Порошенко підписав відповідний указ у Миколаєві під час урочистих заходів на честь 100-річчя створення морської піхоти.

Пов’язане зображення

"Виходячи із нашого власного історичного календаря, ухвалив рішення встановити новий День морської піхоти України, який віднині відзначатиметься на державному рівні 23 травня", – сказав президент.

Крім цього Порошенко повідомив, що морська піхота віднині буде в новому однострої.

Результат пошуку зображень за запитом "морська піхота"

 "Відсьогодні колір беретів українського морпіха набуває відтінку морської хвилі, як штормове Чорне й Азовське море. Зберігаючи чорні берети на почесних місцях вдома і в музеях, визволяти Україну в ході операції Об’єднаних сил морська піхота віднині буде в новому однострої", – сказав він.
View image on Twitter

Відсьогодні колір беретів українського морпіха набуває відтінку морської хвилі, як штормове Чорне й Азовське море. Зберігаючи чорні берети на почесних місцях вдома і в музеях, визволяти Україну в ході операції Об’єднаних сил морська піхота віднині буде в новому однострої

 Раніше День морського піхотинця України відзначався 16 листопада.

З 2017 року українські десантники відзначають свій професійний день 21 листопада, а не 2 серпня, як це було за радянських часів. Хоча є і ті, які продовжують дотримуються і 2 серпня...

 

Переглядів 276
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?