Понеділок, 21 травня 2018 11:33

Російське "іскусство внє політікі"? Ви серйозно?

Ми не здивовані, що проросійські фанати російського "опозиційного" коміка Поперечного та йому подібних агітаторів "русского міра" зчинили дикий лемент через заборону в’їзду їхньому кумирові в Україну...

Й не здивовані, що вони навіть не усвідомлюють, що служба безпеки будь-якої нормальної країни навіть у мирний час може законно закрити в’їзд у країну певній особі з міркувань захисту національних інтересів. І при цьому не зобов’язана звітувати перед кожним навіженим фанатиком. Ми були б здивовані, якби ці хом’ячки знали, що Служба безпеки України також має відповідні законні важелі.

Ми не здивовані, що деякі народні депутати типу Сергія Лещенка (відомий захисник російських артистів, який не так давно разом з однодумцями завалив у Верховній Раді закон про обмеження російських гастролів в Україні) та деякі журналісти одразу ж кинулись захищати Поперечного та поливати брудом Громадянський рух "Відсіч" і "свавілля" СБУ. Ми були б здивовані, якби ці захисники "свободи слова" та "ліберальних цінностей" так активно підтримували українських в’язнів і полонених, яких Кремль роками тримає в неволі й застосовує до них тортури.

Нас навіть не дивує, що шанувальники Поперечного в Україні вважають його опозиційним антипутінцем і другом України, а себе – патріотами, але при цьому підтримують слова свого улюбленця, буцімто українці та росіяни – "один одинаковый народ", який розсварили "п*****сы, которые нами управляют". Їм байдуже, що практично те саме постійно повторює Путін у своїх виступах, а за ним – і вся російська пропагандистська машина.

Любителі російських гастролерів і не можуть думати інакше – адже їхні мізки вражені російською пропагандою. А хвиля ненависті та недовіри до української держави через заборону в’їзду російському "другу України" – це лише зайве підтвердження, що російські артисти "нітрохи не впливають" на настрої українського суспільства й "не становлять ніякої загрози".

 

Ми публікуємо деякі відеодокази лицемірства й шовінізму Поперечного для тих, хто здатен зрозуміти, що російська пропагандистська отрута може поширюватися і за допомогою російського "іскусства внє політікі" та отаких "друзів" України...

https://www.facebook.com/vidsich/videos/1736097753124303/?t=0

 

 

Переглядів 384
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?