Понеділок, 16 квітня 2018 15:41

Розкрито масштабну базу даних російських військових!

Міжнародне волонтерство співтовариство InformNapalm опублікувало інтерактивну базу даних російської агресії проти України, Грузії і Сирії — Russian Aggression...

За словами волонтерів, над її створенням працювали протягом чотирьох років.

«Це більше 1700 OSINT-розслідувань InformNapalm, які систематизовані і розділені на дві групи: про російському озброєнні, виявленому на Донбасі, і про підрозділи російської армії, звинувачених в агресії проти України і Сирії, а також в окупації Грузії», — сказано в повідомленні .

База Russian Aggression містить масштабні факти вторгнення в Україну, дані про понад 1300 російських військовослужбовців з 89 формувань ЗС РФ та інших силових структур Росії, а також 44 типу російського озброєння і техніки, яка не могла стати трофеями і таємно поставлялася на Донбас.

 

«База Russian Aggression буде корисна журналістам і експертам, які досліджують участь Росії в збройних конфліктах і гібридних війнах. В даний момент база доступна українською, англійською, болгарською та російською мовами», — пишуть автори.

Волонтери закликали «випалювати» кожну нову брехню російської пропаганди за допомогою доказів і фактів.

«Давайте разом писати історію боротьби з агресором і спільно викривати його на світовій арені, під час дипломатичних зустрічей, на сайтах, ЗМІ та інтернет-форумах. Тільки так ми зможемо посилити політичний та інформаційний тиск на Російську Федерацію. Примус агресора до миру має бути повним і безкомпромісним «, — додали в InformNapalm.

Переглядів 439
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?