Понеділок, 11 грудня 2017 13:00

Саакашвілі та його "команда": є і проросійський слід!

Спільники Саакашвілі поширюють конспірологічну версію атаки влади на їхнього лідера, що нібито знімає з нього підозри щодо співпраці з Курченком. Версія цілком має право на життя, та цікаво інше...

Одним з цих спільників є Владімір Федорін – колишній російський топ-журналіст, який у 2015 р. отримав українське громадянство. Це він запропонував Україні "подолати свою віктимність" і замість відмежовуватися від Росії стіною ухвалити закон "Про підтримку демократії в Росії". Пропонувалося на законодавчому рівні закріпити надання притулку втікачам з Росії, запровадити для них спрощений порядок надання посвідки на проживання і, можливо, громадянства. А також (увага!) пропонувалося звільнити для росіян кілька українських університетів від української мови та українських норм регулювання вищої освіти, "крайне обременительных". На додачу пропонувалося створити фонд вивчення Росії, а Україну – зробити лідером з дослідження Росії.

Це той самий Федорін, який допомагав Ложкіну писати книжку "Четверта республіка", в якій, зокрема, йдеться:

"Миллионы украинских граждан исторически тяготеют к русской культуре. Да что там тяготеют - просто являются носителями русской культурной традиции. Наша задача - сделать так, чтобы они не чувствовали себя чужими внутри украинского политического проекта".

Федорін з 2011 року працював в "Українському медіа холдингу", коли той належав Ложкіну, і демостративно пішов звідти, коли його купив Курченко. Цікаво, що працював він там у тандемі з Леонідом Бершидським – вони разом створювали український Forbes. Так, це той самий утеклий з Росії топ-журналіст, який тепер часто пише антиукраїнські блоги на Bloomberg. Зокрема, це Бершидський нещодавно написав блог, який Саакашвілі і Ко поширювали як позицію Bloomberg – у російському перекладі із заголовком "Bloomberg о Порошенко: мы поддержали не того человека".

Підтримуючи Саакашвілі, українські патріоти мають знати, що в його команді – послідовні адепти побудови в Україні демократичної Росії-2.

#русский мир

Світлина від Дамо відсіч Росії.
Світлина від Дамо відсіч Росії.
Світлина від Дамо відсіч Росії.
Переглядів 406
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?