Вівторок, 26 вересня 2017 11:47

ВІННИЦЬКА КОНТРРОЗВІДКА ЗАТРИМАЛА ДОНЕЧЧАНИНА, ЯКИЙ ЗДАВ ТЕРОРИСТАМ УКРАЇНСЬКОГО СНАЙПЕРА

Вінницька контррозвідка затримала, а вінницький суддя арештував на два місяці іще одного інформатора терористів, якого привезли у Вінницю для слідчих дій. 

Підозрюваний у сприянні терористичній організації протягом серпня та вересня цього року, за даними слідства, збирав інформацію про підрозділи Збройних сил України, які беруть участь в антитерористичній операції.

Перебував підозрюваний у населеному пункті, який контролюється українською владою, а із власного телефону говорив із чоловіком, який мешкає в тимчасово окупованій Горлівці та є членом, за даними слідства, терористичної організації. Теми розмов: позиції, дислокація, чисельність, маршрути пересування техніки та живої сили українського війська.

На початку серпня пізно увечері підозрюваний телефонував у Горлівку та передав інформацію про те, що в населений пункт Новолуганка прибуло 80 «важких свиноматок», маючи на увазі БМП, а в населений пункт Світлодарськ прибуло 30 одиниць гармат калібру 155 міліметрів. На початку вересня підозрюваний розповів учаснику фейкової "ДНР" про те, що до певного населеного пункту стягують значну кількість військової техніки та доповів про точне місцезнаходження українського снайпера. Вже всередині вересня вінницькі правоохоронці затримали підозрюваного, оголосили про підозру у вчиненні злочину.

У судовому засіданні адвокат та підозрюваний не підтримали клопотання про обрання міри запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Слідчий суддя Сергій Клапоущак обрав міру запобіжного заходу на час досудового слідства: тримання під вартою з моменту затримання протягом 60 діб. Два місяці підозрюваний перебуватиме у вінницькому слідчому ізоляторі. Наприкінці серпня, нагадаємо, до рук вінницьких СБУшників потрапив агент бойовиків із окупованого Єнакієвого...

Отже, проросійські сепаратисти, які ще на волі, робіть висновки...

Переглядів 411
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?