Вівторок, 18 вересня 2018 17:31

На Кабмін подали в суд! Пенсіонерам виплатять все, що недоплачували роками!

Після рішення Конституційного суду про незаконність оподаткування пенсій влада зобов’язана перерахувати виплати і відшкодувати людям незаконно відібрані гроші!

Конституційний суд України визнав незаконним оподаткування пенсій! Однак ніхто не підняв питання про людей – як повернути пенсіонерам ті кошти, які різними урядами протягом декількох років відбиралися у них незаконно! І хто понесе відповідальність за це незаконне рішення!

В даній ситуації мовчати не можна – потрібно захищати інтереси народу.

«А ми мовчати не збираємося. Ми вимагаємо вже зараз повернути пенсіонерам незаконно відібране! Ми вимагаємо від уряду негайної реакції на рішення Конституційного суду, яке вступило в силу і оскарженню не підлягає. Необхідно негайно перерахувати пенсії і повернути до копійки все тим людям, у яких незаконно кілька років забирали гроші з і без того жебрацькі пенсій! »- підкреслив В.Рабинович.

Він зазначив, що вважає за необхідне розібратися в те, що трапилося і знайти винних у пограбуванні українських пенсіонерів:

«Необхідно повідомити людям, хто понесе покарання за порушення Основного Закону (Конституції) України! Що має совість влада зобов’язана вибачитися перед людьми – а за великим рахунком, оголосити про свою неспроможність! Ми подаємо позов до суду на Кабінет міністрів із вимогою негайного виконання рішення Конституційного суду України і перерахунку пенсій, а також про покарання винних за неконституційні дії! Влада, поверни пенсіонерам незаконно відібрані гроші! »- закликав політик.

Переглядів 6673
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?