Четвер, 26 липня 2018 16:48

27 липня у Києві відбудеться Установчий з'їзд по створенню Всеукраїнського Об'єднавчого руху пенсіонерів та ветеранів УСІХ категорій!

Протягом цього року відбулось більше 10 всеукраїнських акцій протесту пенсіонерів та ветеранів проти антисоціальної політики уряду!

Зрозумівши, що цей уряд їх майже не чує, вони і вирішили створити Всеукраїнський Об'єднавчий рух пенсіонерів та ветеранів УСІХ категорій!

З"їдуться делегати з усіх областей, обрані на місцевих установчих зборах.

Згідно 5 ст. Конституції України, ЄДИНИМ джерелом влади є НАРОД!

Але, на сьогодні нинішня влада грубо порушує свої повноваження, делеговані їй Народом, зокрема в частині забезпечення пенсіонерам та ветеранам права на гідне жииття!

Мета протестного руху пенсіонерів та ветеранів – попередити народних депутатів, керівників центральних органів влади і громадськість про негативні наслідки та неприпустимість політики Уряду по відношенню до захисників і всіх пенсіонерів країни, яка веде до розвалу Української держави.

Порушуватимуться питання щодо втрати діалогу влади з громадянським суспільством,про шкідливу роль антисоціальної політики Мінсоцполітики та неприпустимість порушень Кабінетом Міністрів України Конституції України...


Ветеранів військових формувань і правоохоронних органів, учасників АТО та всіх пенсіонерів бентежить те, що в такий украй складний час цей уряд не гарантує та не забезпечує надійного сьогодення й особливо - майбутнього людям, на яких покладалося та покладається завдання захисту України, суспільства та громадян....

Переглядів 570
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?