Вівторок, 12 червня 2018 13:06

Кому і коли підвищать пенсійні виплати?

Уряд планує підвищити пенсії українцям. Принаймні знову обіцяє... Це стосується людей, які при великому стажі мали маленьку зарплату. Тому вони зараз отримують і невелику пенсію...

2,5 мільйона таких пенсіонерів - жінки. Вони мають повний страховий стаж, тобто 30 і більше років. Вони працювали в сільській місцевості, на фермах і в колгоспах, тому отримували мізерну зарплату...

Підвищення чекать і ті , хто працював в бюджетних установах: медичних, дошкільних навчальних закладах . ця категорія українців отримала незначне підвищення пенсій в рамках осучаснення з жовтня 2017 року.

Пенсії вже вкотре планують  підвищити під час другого етапу пенсійної реформи. Для цього Мінсоцполітики розробляють  зміни до законодавства.

Після прийняття пенсійної реформи виплати повинні були зрости  для 10,2 млн пенсіонерів. Середній розмір підвищення близько 500 грн. Майже 7 млн ​​пенсіонерів отримали підвищення на суму від 100 до 500 грн.

Згідно реформування, українці з мінімальною зарплатою і 35 роками стажу в майбутньому отримуватимуть пенсію 1452 грн. За стандартами Міжнародної організації праці, розмір виплати повинен становити як мінімум 40% від звичного заробітку. Якщо врахувати мінімальну зарплату 3723 грн, то і виходить 1452 грн пенсії.

Українці, які мають офіційну зарплату близько 14 тис. Грн і 35 років стажу можуть претендувати на пенсію 3764 грн.

Очікується, що в наступному році змінять умови виходу українців на пенсію. Зараз у формулі використовують середню зарплату по країні за 2 роки. З наступного року будуть вважати за підсумками трьох минулих років.

Зарплата щорічно збільшується. Чим більше відрізок часу використовують для формули, тим меншим стає розмір пенсії. 

Ось так ця влада турбується про найбільш не захищених громадян своєї Держави... ПЕНСІОНЕРІВ.!

Переглядів 714
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?