Вівторок, 20 березня 2018 12:56

10.00 21 березня під Вінницькою облрадою! Приходь і захисти свої конституційні права!

21 березня - НАРОДНА АКЦІЯ «ВЕТЕРАНАМ ТА ПЕНСІОНЕРАМ – ГІДНЕ ЖИТТЯ!»

Це вже 9-й етап Всеукраїнської акції протесту пенсіонерів силових структур проти антисоціальної політики Уряду!

21-го березня о 10:00 у Києві, біля Верховної Ради і по всій Україні біля Облрад, розпочнеться 9-й етап Всеукраїнської акції протесту пенсіонерів силових структур проти антисоціальної політики Уряду. Захід продовжиться ходою до Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів та Міністерства соціальної політики України.

Згідно 5 ст. Конституції України, ЄДИНИМ джерелом влади є НАРОД!

Але, на сьогодні нинішня влада грубо порушує свої повноваження, делеговані їй Народом, зокрема в частині забезпечення пенсіонерам та ветеранам права на гідне жииття!

                                                            НАШІ ВИМОГИ :

1.Спрощений механізм відкликання посадовців і депутатів всіх рівнів!

2. Націоналізація видобутку нафти та газу, Обленерго та Облагазів!

 Це є енергетична безпека Держави і це - європейські пенсії та зарплати, за прикладом Норвегії.

3. Провести перепис населення, тому що в Україні «мертві душі» роками отримають пенсії, субсидії та голосують.

4. Здійснити перерахунок раніше призначених пенсій особам, звільненим з військової служби згідно Закону "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби" - №2262 – XII

5. Скасувати постанову Кабінету Міністрів від 27.12.20171052Про внесення зміни до п. 10 постанови КабМіну від 30.08.2017 р. № 704ˮ та із 1.01.2018 здійснити перерахунок раніше призначених пенсій особам, звільненим з військової служби на умовах  Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби" - №2262 - XII.

6. Перерахувати раніше призначені пенсії пенсіонерам органів внутрішніх справ з 1.01.2016 відповідно до постанови КабМіну від 11.11.2015988.

  1. Зупинити приховану від захисників України та українського суспільства діяльність Кабінету Міністрів щодо розробки законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо перерахунку пенсій військовослужбовцям з урахуванням оновленого грошового забезпечення та внести відповідне подання до Верховної Ради.
  2. 8.                 За несвоєчасне виконання приписів прикінцевих положень пункту 10 Закону від 6.12.2016 №1774 та підпункту 2) пункту 9 від 3.11.2017 №2148, що привело до вкрай негативних суспільних наслідків, внести подання про звільнення Міністра соціальної політики Реву А.О. із займаної посади!
    1. Встановити морально справедливі, економічно виважені та фінансово обґрунтовані співвідношення розмірів грошового забезпечення,  зарплати та пенсій у всіх сферах державної служби і галузях реального сектору виробництва.
    2. Прискорити роботу зі створення Міністерства у справах ветеранів.

 

За дорученням керівників ВГО (МГО) ветеранів війни та учасників антитерористичної операції - Керівник Штабу Оргкомітету – О.В.Зубков                                                         

Віктор Малиновський, Партія пенсіонерів України (Вінниця)

Всеукраїнське об*єднання ветеранів, громадська організація «Голос   Народу», Спілка десантників Вінниччини

 

УКРАЇНЦІ! ВІННИЧАНИ! МАЙДАНІВЦІ!

ЗАХИСТИМО СВОЇ КОНСТИТУЦІЙНІ ПРАВА!

БАЙДУЖІСТЬ – ШЛЯХ ДО СВАВІЛЛЯ ОЛІГАРХІВ, КОРУМПОВАНИХ ЧИНОВНИКІВ ТА БЮРОКРАТІВ!

                                                                                                                       СЛАВА УКРАЇНІ!

Мета протесту ветеранів-силовиків – попередити народних депутатів, керівників центральних органів влади і громадськість про негативні наслідки та неприпустимість політики Уряду по відношенню до захисників і всіх пенсіонерів країни, яка веде до розвалу Української держави. Порушуватимуться питання щодо втрати діалогу влади з громадянським суспільством,про шкідливу роль антисоціальної політики Мінсоцполітики та неприпустимість порушень Кабінетом Міністрів України Конституції України.
Ветеранів військових формувань і правоохоронних органів, учасників АТО та всіх пенсіонерів бентежить те, що в такий украй складний час Уряд не гарантує та не забезпечує надійного сьогодення й особливо--майбутнього людям, на яких покладалося та покладається завдання захисту України, суспільства та громадян.

Переглядів 506
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?