Середа, 07 березня 2018 10:15

Акція пенсіонерів 27 лютого 2018: підсумки і плани...

27 лютого 2018 року відбувся восьмий етап всеукраїнських безстрокових публічних, протестних мирних акцій захисників України та членів їх сімей...

Акції відбулись майже у всих регіонах України не дивлячись на складні погодні умови тому що поспіхом, "з голосу" була прийнята постанова КМУ № 103 від 21.02.2018 року метою якої є не виконання наших вимог, а обманним шляхом, "кинутою кісткою" заспокоїти ветеранську спільноту.

Жодна вимога ветеранської спільноти постановою КМУ № 103 не виконується: постанова КМУ № 704 не розблокована і не виконується, постанова № 1052 не скасована, вимоги Конституції України продовжують порушуватись, чинні закони України щодо перерахунку пенсій не виконуються і головне продовжується прихована від народу розробка нового проекту пенсійного закону метою якого є перетворити недолугу постанову КМУ № 103 в Закон. Виникають такі запитання:
1. Чому не виконується Конституція України?
2. Куди поділась демократична та правова Держава?
3. Чому Верховна Рада України у 2017 році скасувала Закон України "Про правила етичної поведінки" № 4722 -VI від 17 травня 2012 року що і надало можливість всім суб`єктам скасованого Закону (а це всім чиновникам починаючи від Президента і до чиновників найнищого рівня) діяти у такий спосіб як вони зараз діють.
​Наш рух діє у законодавчому полі, але окремі сили роблять спроби здійснення провокацій по відношенню до нас - найбільш законопослушних громадян України.

Так 27 лютого 2018 року після завершення мітингу біля будівлі Врховної Ради України відбулись сутички невідомих осіб з правоохоронцями. Окремі ЗМІ надали інформацію що це організували учасники мітингу. Це не є так. Ми маємо надію що правоохоронні органи встановлять іститну. Але досвід проведення багаточисельних мирних акцій підтвердив що вони комусь не подобаються. Ось чому нас звинувачують у "крахоборстві", здійснюють провокації, використовують в наших рядах окремих авантюристів, та бажаючих досягти на фоні нашої боротьби своїх інтересів в т.ч. і політичних. Така діяльність окремих сил та осіб в тому числі які є і в нашому середовищі змусило Оргкомітет на своєму засіданні 16.02.2018 року прийняти відповідні превентивні рішення та затвердити правила підготовки та участі у мирних публічних заходах. Це рішення було прийнято одноголосно і доведено до всих громадських об`єднань Вих. № 53 від 19.02.2018 року.
​В ситуації що склалася необхідно продовжити нашу спільну діяльність щодо досягнення справедливості у відношенні до ветеранів, всих пенсіонерів та людей поважного віку. Наші вимоги залишаються без змін. А головною метою на даному етапі є недопущення порушення Конституції України та прийняття того недолугого проекту - так званого закону про військові пенсії який приховано розробляється Мінсоцполітики.​

З метою підведення підсумків 8-го етапу всеукраїнських безстрокових публічних протестних мирних акцій захисників України та членів їх сімей, всіх пенсіонерів, та організації підготовки до дев`ятого етапу всеукраїнських публічних протестних мирних акцій які планується провести 21 березня 2018 року з 11.00 до 15.00 17 березня 2018 року.

Віктор Малиновський, лідер Партії пенсіонерів Вінниччини

Світлина від Віктора Малиновського.
Переглядів 1007
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?