Вівторок, 13 лютого 2018 11:32

В Україні військовим підвищать пенсії: Рева обіцяє

Міністр соцполітики Андрій Рева розповів в ефірі телеканалу розповів про те, що законопроект про підвищення пенсій військовим пенсіонерам вже розроблений.

Судячи зі всього, на це вплинув протестний рух військових та цивільних пенсіонерів, який активізувався і триває вже кілька місяців!

За його словами, в ньому передбачається підвищення виплат не тільки військовим, а й ще пенсіонерам десяти інших силових відомств. Сьогодні проект цього закону спрямований на вивчення в усі силові відомства. Після він буде винесений на розгляд Верховної Ради. У разі його прийняття, всі військові і інші пенсіонери силових структур отримають збільшені пенсії.

 
На питання, коли чекати наступного підвищення пенсій всім іншим, Рева нагадав, що з наступного року в Україні підвищення пенсій буде проходити автоматично за єдиною формулою. Підвищення складе 50% від зростання середньої зарплати, плюс 50% від збільшення рівня інфляції. При такому підході в наступному році збільшення пенсій складе близько 20%.

Також Андрій Рева знову повторив свою колишню заяву про те, що протягом 2018 року Мінсоцполітики розробить механізм серйозного підвищення пенсії жінкам, які відпрацювали не менше 30 років, і чоловікам зі стажем більше 35 років, і які отримували маленькі зарплати. І з 2019 року ці фірми будуть отримувати підвищені пенсії.

Рева оцінив, що таких людей до трьох мільйонів.

Координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук висловився на своїй сторінці в Фейсбуці з приводу концепції яка готується щодо законопроекту про пенсійне забезпечення військовослужбовців. Експерт заявив, що загалом запропонований підхід дуже далекий від принципу соціальної справедливості...

Переглядів 378
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?