П'ятниця, 09 лютого 2018 11:47

Керівник партії "Свобода" Олег Тягнибок запропонував позбавити військових пенсіонерів пенсій!

Голова ВО "Свобода", народний депутат Верховної Ради III, IV і VII скликань, Олег Тягнибок в ефірі телеканалу ZIK заявив, що військові пенсіонери повинні бути позбавлені пільг і пенсій, оскільки служили окупаційному комуністичному режиму!

"Всі ці радянські так звані ветерани, які отримували величезні пільги під час окупаційного режиму, який називався Українська Радянська Соціалістична Республіка, вони отримували непомірні пенсії, в порівнянні з іншими пенсіонерами, вони взагалі повинні бути позбавлені, як представники окупаційного режиму, будь-яких матеріальних дотацій сьогодні, при теперішній українській владі. ", - зазначив Олег Тягнибок.

Користувачі Фейсбуку, вважають таку заяву як мінімум дивною, враховуючи минуле самого політика і його батька.

“Так его батя был медиком в спортивной команде и вывозил ее за границу на соревнования, а как известно такие люди стучали товарищам из Конторы Глубинного Бурения. Я уверен на 100 процентов, что и сынок продолжил это дело”, – пише у відповідь Тягнибоку Александр Коваленко.

 

Переглядів 289
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00